Wpis z mikrobloga

Dlaczego jestem sam jak palec mimo że zawsze starałem się być na tyle dobry żeby być choćby zwyczajny ( ͡° ʖ̯ ͡°)?

Właściwie to tylko z wykopkami mogę sobie pogadać, a właściwie to nawet nie pogadać bo i tak max dwa plusy mój wysryw dostanie a ja będę sobie na siłę wmawiał że moje życie kogokolwiek obchodzi( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na Tinderze totalne zero zainteresowania moim profilem - w końcu przegrałem w loterii genetycznej, nigdy nie będę budził pozytywnego zainteresowania u kobiet, zawsze będę obiektem żartów dla kobiet i oskariatu.

Po latach widzę jaki jestem uwsteczniony względem całej reszty społeczeństwa, uwsteczniony mentalnie, przejawiając dziwne zachowania, i w życiu prywatnym, gdy inni czekają na trzecie dziecko z kolei ja nawet nie mam kobiety żeby sobie z nią po prostu porozmawiać czy też mieć do kogo się przytulić, i aż mi źle się robi na myśl że wszystko co w życiu zrobiłem zrobiłem w najgorszy możliwy sposób, bo gdybym cokolwiek zrobił dobrze to nie byłbym w tak chuyowym miejscu jak teraz (,)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #suicidefuel
  • 10
zrobiłeś tak bo tak miało być. do życia nie ma instrukcji obsługi, błędy są po to, żeby się czegoś nauczyć. jak już rozumiesz - to teraz działaj.