Wpis z mikrobloga

zapewne śmiali się, że jest rudy i zabierali kanapki w szkole dlatego wybrał drogę stróża prawa


@drivent: dzieciak w szkole będzie mówił, że ojciec jest księdzem pedofilem bo mniejszy wstyd
@Wuja66: Chyba wspólne dla każdego szanującego się polaka jest to że ma złe wspomnienia związane z kontaktem z policją, nie znam osoby która by miała dobre zdanie o tych platfusach i sam doświadczyłem tego jak zachowuje się zakompleksiony nieudacznik o gładkiej jak pupa niemowlęcia korze mózgowej który dostał do ręki metaforycznego fallusa i poczuł moc.
@Bunch: A jak myślisz, kto w tych czasach idzie do policji? Albo sfrustrowani goście którzy dostawali wycisk w dzieciństwie/młodości i teraz chcą się odegrać na społeczeństwie, albo psychopaci którzy lubią dominować nad słabszymi jednostkami, albo szurnięte laski które chcą poczuć trochę władzy.

Najsmutniejsze dla mnie jest to że ratownicy nadal protestują i rząd nie chcę im dać nawet ochłapów, a milicyjny aparat represji dostał bez gadania 500 złotych od nowego roku...