Wpis z mikrobloga

@fff112: sam sobie odpowiedziałeś skoro "trzeba jedynie oczu żeby się dowiedzieć XDDD" i nie trzeba kogoś ważyć żeby wiedzieć komu się przyda ruch itp, to nie masz uzasadnienia żeby go specjalnie szczegółowo ważyć. Zajęcia w szkole to zajęcia w szkole i jak się jednemu czy drugiemu uczniowi/uczennicy nie podoba coś takiego to deal with it. No ale wiem jesteśmy na wykopie gdzie połowa uważa, że jak coś się nie podoba narzuconego
@tomekwykopuje nie upraszczaj problemu nadwagi/otyłości. Czesto ludzie z tymi problemami zajadają stres spowodowany np. złymi warunkami w domu, np. jakąś przemocą psychiczną ze strony rodziców. Powiedzieć takiej osobie: nie #!$%@? tyle, to jak powiedzieć osobie z depresją: idź pobiegaj.
No nie ma to jak takiej osobie jeszcze dołożyć ośmieszanie przy calej klasie z powodu dodatkowych kilogramów. Chory pomysł
@Janusz_z_Rivii: W pierwszej chwili, jak przeczytałem o „nazwisku” to wybuchnalem śmiechem :D dzięki :) po chwili jednak uznałem, ze to nie takie całkiem nierealne. 20 lat temu każdy miał książkę telefoniczna z nazwiskami, adresami i telefonami całego miasta, a dzisiaj „dane wrażliwe”.
@tomekwykopuje: w zależnosci od podejscia może to być i dobry i istotnie #!$%@? pomysł.

Ważyć młodzież na przestrzeni roku w wieku dojrzewania? Jaki to sens.

Druga sprawa to przecież kg mięśnia czy tłuszczu mają inną obiętość.

Zapoznać ich z takim magicznym urządzeniem jak fałdomierz, zrobić im test coopera i każdemu myślącemu nastolatkowi wyniki powinny dać co zrozumienia.
codziennie na wykopie: WF POWINNI ZLIKWIDOWAĆ albo nie powinno to być na ocenę, wszyscy śmierdzą po wfie, a jak ktoś chce być gruby to niech będzie, nie wszyscy mają te same predyspozycje, KURŁA WĄTEK OBURZONYCH 1458 komentarzy

gdy Julka (słusznie) ma pretensje do wuefisty:

KURŁA TYLKO WUEF, grube ulane świnie, do wojska ich, albo schudną albo rozstrzelać

IKS

KURŁA

DE

xDDD
@tomekwykopuje: Wfista nie ma w ogóle prawa aby te dzieci ważyć i mierzyć, każde z tych dzieci może odmówić, przejść się do dyrekcji i wielki pan zjeb szybko wróci do kanciapy gdzie jego miejsce.
Tylko się cieszyć, że te "Julki" podnoszą głos, sprzeciwiają się i walczą o swoje, rośnie dużo lepsze i zdrowsze psychicznie pokolenie iż te które tu komentuje i które tych komentujących wychowało - na szczęście.