Wpis z mikrobloga

@Sok_ananasowy: Co to znaczy czy to normalne? xD W sensie czy większość tak robi "normalne"? No pewnie nie, choć wypadałoby zazwyczaj pościelić łózko a nie zostawić barłóg. A ściągnięcie poszewki, no cóż, bardzo miłe dla sprzątających osób. Tak jak ktoś napisał, raczej dobrze świadczy o człowieku.
@Sok_ananasowy: w hostelach o to czasem proszą. I na koloniach/wycieczkach szkolnych w pensjonatach chyba tez o to czasem prosili.

W hotelu bynajmniej nie trzeba, ale nie jest to aż tak złe jak przenoszenie nawyku odnoszenia naczyń do okienka/baru ze stołówki do restauracji - bo w restauracji takim zachowaniem robi się zamieszanie i ryzyko zderzenia z kelnerem, oblania kogoś resztkami
@Sok_ananasowy Mile, widać że ma empatie do innych i szacunek dla cudzej pracy. Jakby każdy myślał w taki sposob jak Twoja dziewczyna to świat byłby piękniejszy. A nie jak polaki robaki co mają trochę grosza to już się zachowuja jak hołota i jeszcze nasraja na środku pokoju przed wyjazdem, bo mnie kurła stać, a sprzuntaczka niech sprzunta moje gunwno, bo jej za to place.
@Sok_ananasowy: robię tak jak nocuje w jakimś airbnb żeby gospodarzowi trochę roboty odjąć, ale w hotelu są do tego zatrudnione osoby plus i tak pewnie właśnie mają jakieś swoje procedury typu przeglądanie czy nic nie zostało w pościeli, oglądanie czy są jakieś plamy wymagające szczególnego potraktowania ¯\(ツ)
@kawazrana: To inny temat, ja wiem, że nie zgubiłem biżuterii w pościeli bo nie noszę. Ja rozumiem nawet, że ktoś jest przyzwyczajony do sprzątania po sobie w hotelu, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że nie posprzątanie po sobie pokoju jest oznaką bycia brudasem.
@Sok_ananasowy: jak byłbym pokojówkę i po wejściu do pokoju zobaczyłbym ściagniętą i ułożoną w kostkę pościel, to pomyślałbym, że ktoś tam nasrał i lepiej ją rozłożyć zobaczyć jak duże są straty.

Nigdy nie ściągam poszewek, ale zawsze pokój zostawiam uporządkowany - meble w takim samym ustawieniu jak były, umyte talerze i szklanki, ręczniki rozwieszone, żeby się nie kisiły, ewentualnie zamiatam piach, jeśli na wyposażeniu jest szczotka.
@Weretek alez oczywiscie! Nie uwazam, ze moje zachowanie jest jakies lepsze, czy czy innych swiadczy o byciu brudasem, albo chamem czy cos. Po prostu tak mam.

@KochanekAdmina co w moim zachowaniu czyni mnie niewolnikiem? Ktos mi kaze to robic? Zmusza mnie? Napisalam w jaki sposob ma to tez praktyczny wymiar dla mnie.
To sporo mówi o człowieku, widać że lubi porządek i ład nawet jak nie jest u siebie to nie zostawia chlewu jak świnia, ja bym ją pochwalił


@Kroledyp: niepotrzebnie robi robote pokojowce ktora potem musi to zakladac spowrotem... Tego nikt nie pierze. Ja mam zawsze ze soba spiwor i w nim spie w hotelach. Ma to swoje minusy - w Egipcie bylo np holernie goraco ale od tego jest klimatyzacja a
Dobre wychowanie wynosi się jednak z domu, niektórym go zabrakło jak widać.


@kupidyn_ciemnooki: Ale jakie w tym dobre wychowanie? xDDDDD w większości hoteli instrukcja nakazuje #!$%@?ć ręcznik do zlewu albo prysznica/wanny. Te wasze składanie, rozkładanie i przekładanie dorzuca roboty sprzątaczką które mają swoje procedury jak szybko ogarnąć pokój. Wieśniactwo pod pozorem wychowania z was wychodzi. @kawazrana:
@Sok_ananasowy: To sporo mówi o człowieku, widać że lubi porządek i ład nawet jak nie jest u siebie to nie zostawia chlewu jak świnia, ja bym ją pochwalił


@Kroledyp: No typowe polactwo polega na tym żeby #!$%@?ć w życiu na to co inni o nas pomyślą - zwłaszcza tacy których nigdy nie poznamy dlatego podstawowym kredytem jest auto z komisu na 5 lat. Powinna jeszcze okna umyć i przeprosić pokojówki