Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina nastepny! Powiedz mi jak, no JAK doklada pracy/utrudnia podniesienie zlozonego recznika a takiego wymemłanego? Jak kurde trudniej wyjac koldre z poszewki, ktora ulozona otworem do dolu zamiast z takiej powykrecanej w kazda strone? NO JAK? KONKRETNIE
  • Odpowiedz
nastepny! Powiedz mi jak, no JAK doklada pracy/utrudnia podniesienie zlozonego recznika a takiego wymemłanego?


@kawazrana: W ten sposób że ten złożony ręcznik trzeba najpierw rozłożyć zanim się go wrzuci do pralki przemysłowej. Dokładasz ludziom roboty. Przyjedzie 100 p0lek i nagle to rozkładanie zajmuje ekstra 10 minut.

Lepiej pokaż jeden argument dlaczego przestawianie i składanie ręcznika ma jakkolwiek pokazywać dobre wychowanie xD Raz że sprzątaczka musi poszukać gdzie księżniczka schowała ten
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina ja #!$%@?. No nie wytrzymie. Gdzie napisalam, ze to pokaz dobrego wychowania? Nigdzie! W Twoich urojeniach i dopisaniu sobie jak zwykle calej historii. Czy ja #!$%@? gdzies napisalam, ze skladam reczniki i chowam je do szafy? Nie! Wkladam je zgodnie z instrukcja do wanny/umywalki/na podłodze!

#!$%@?, koles juz mi zyciorys caly dopisales, wez sie opanuj. I serio, ja #!$%@?... Zlozony na trzy recznik trzeba roztrzepac przed wlozeniem do pralki, a
  • Odpowiedz
W sklepach sama kasuje sobie towary?


@onuceSzatana: Tak, ty nie?

W taksowce sama sobie prowadzi auto


@onuceSzatana: Tego trochę nie rozumiem ale na każdym rogu stoi sobie samochód Panka którym możesz sobie pojeździć za taką samą kasę jaką byś zapłacił kierowcy w Uberze.
  • Odpowiedz
U mnie zależy, jak jestem w airbnb czy tego typu obiektach, gdzie przeważnie są tylko właściciele to zawsze ściągam pościel i układam. Natomiast w hotelach z obsługą nie.
  • Odpowiedz
@Sok_ananasowy: To jest nawyk z wycieczek szkolnych w pensjonatach. Tam zawsze prosili o to, żeby ściągnąć pościel i poskładać na łóżku.

W hotelach to nie ma znaczenia, bo tam mają opracowany system sprzątania. Oglądałem wywiad z hotelarzami, gdzie mówili, że dla nich nawet wygodniej jest, gdy pościel jest rzucona bez ładu na łóżku, bo automatycznie ją ściągają i nakładają świeżą. Poskładana pościel tylko im sprawę komplikuje.
  • Odpowiedz
@Sok_ananasowy: normalność to rzecz względna, przynajmniej nie zostawia chlewu a pokojówki mają prościej posprzątać. Ja pochwalam. Tylko się cieszyć że dziewczyna lubi porządek.
@BajerOp: Jestem tego samego zdania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_ananasowy: tak, jest to normalne. Również tak robię. Może nie składam w kosteczkę bo i tak trafia to do pralni ale takie ściągnięcie bardzo później ułatwia prace paniom sprzątającym
  • Odpowiedz