Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Cały weekend spędziłem na WPC. Kilku moich znajomych startowało, ale największe wrażenie zrobił na mnie Artur Lisowski. Ogromny i szeroki chłop. Siadł w taśmach 375 kg i pociągnął 340. Na filmie nieudane 350 kg. Z tego co gadałem z ludźmi to gość bardzo z głową podchodzi do wszystkiego. Ma opiekę fizjo, lekarza, dietetyka i robi ostatnio ogromny progres, a nie tak dawno wyciskał 150 kg.

Zrobił chyba 935 kg przy wadze 117 kg. Teraz podobno wchodzi na off, ale myślę że to moze być niezły pretendent do tony za rok. Tym bardziej że mnóstwo mięcha może jeszcze nałożyć.

Ogolnie bardzo fajne zawody, chociaz dużo mniejsze mi się wydawały niz np. AMP. (ʘʘ)

Pozdrawiam też Mirka z obsługi podestu ()
#mikrokoksy #silownia #trojboj
DywanTv - Cały weekend spędziłem na WPC. Kilku moich znajomych startowało, ale najwię...
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@dssport: Dodam jeszcze że mega mnie wkurzało zachowanie Pawlikowskiego. Był głównym sędzią a jakby całkowicie w dupie miał startujących zawodników. Chłopy się ustawiają do ciągów czy ławy a on pisał sobie na telefonie albo gadał z jakimiś swoimi kolegami centralnie przed nimi. Albo przerwy między podejściami były wydłużane bo gadał sobie z kolegami. Brak szacunku do zawodników według mnie i tyle. Nie powinien sędziować jak mu się nie chce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Pozytywny_gosc: Na ten moment Intruder nawet jakby zrobił swoje dotychczasowe rekordy nie zająłby chyba żadnego znaczącego miejsca na zawodach nie mówiąc o kategorii open.
  • Odpowiedz
za szybki progres, zła metoda treningowa, za dużo środków. Szybko stanie się wrakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Saprofit: Chciałbym się mylić... ale tak w zdecyodwanej większości przypadków wygląda... Jak szybko się zaczyna, tak szybko się kończy. Na pewno prędzej czy później znajdzie się wyjątek od reguły :)
  • Odpowiedz
a gdzie IntruderXXL ja się pytam?

Na ten moment Intruder nawet jakby zrobił swoje dotychczasowe rekordy nie zająłby chyba żadnego znaczącego miejsca na zawodach nie mówiąc o kategorii open.


@DywanTv: @Pozytywny_gosc: A ile tam naturali było? No właśnie :) Jak będę na bombie, na równych szansach wtedy podyskutujemy :)
Na razie dobrze mi z byciem Januszem dźwigania w garażu, przy tym w 100% naturalnie.
  • Odpowiedz
Chociaż tyle że nikt się tam nie ukrywa. Dobrze, że są te nietestowane federacje.


@DywanTv: To mi się w tym sporcie bardzo podoba, bo w przeciwieństwie do wielu innych, tutaj nie trzeba walić ściemy, gra w otwarte karty.
  • Odpowiedz
na to nawet mówi się pułapka szybkiego progresu. Tylko na razie mamy za mało danych, aby coś więcej prognozować w tym przypadku


@Saprofit: Wiesz progres może być szybki. Problem polega na tym że ludzie skupiają się w planach SPP do bólu, co rzeczywiście w krótkim okresie czasu da najszybszy progres, zapominają, olewają GPP... No i jest ten progres, a jak się on zatrzymuje, to nie wchodza na bombę aby na spokojnie
  • Odpowiedz
@DywanTv: Artur nie zrobi tony w przyszłym roku, bo odpuszcza starty by trochę odpocząć. Chociaż zawodnik mega mocny i z jego etyką pracy pewnie jeszcze o nim usłyszymy.

Swoją drogą fajna walka w najwyższej kategorii. Klugiewicz postraszył Jarugę i gdyby miał lepszą ławę mogłoby być ciekawie. Czyżby hiper-super plany Barbellsow zaczęły przynosić efekty?

A, właśnie. Jeżeli Jaguarowi zdrowie dopisze to zrobi tonę jako pierwszy w Polsce.
  • Odpowiedz