Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłem się z żoną o jakąś głupotę związaną z meblami i powiedziała, że miesiąc śpię na kanapie bo nie zgodziłem się z jej planem wystroju.
Minął tydzień(była środa) zapytałem się czy już mogę wrócić do łóżka to odpowiedziała, że jeszcze trzy tygodnie.
Oznajmiłem więc, że albo wracam i żyjemy normalnie albo w sobotę idę na rokse.
Zaczęła coś mówić ale wytłumaczyłem jej, że potraktuję to tak jakbym robił ręką i nie będzie to zdradą bo nie będę nic czuł do tej dziewczyny.
No i zaczęła mnie wyzywać i obraziła się jeszcze bardziej.
Ehhh... #logikarozowychpaskow

#roksa #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6143d5d8942c94000b1dce7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agaja bo są do tego warunkowani od dziecka. Właściwie imo większość w Polsce związków nie polega na partnerstwie. Jak się zapytasz kogoś jakie cechy mają mieć potencjalny partner to albo wymieniają cechy idealnego ojca/matki, albo syna/córki albo czegoś co jest hybrydą tych dwóch. No i potem jak facet chce mieć kobietę co sprząta i gotuje (matka), to potem podczas kłótni może zostać ukarany jak dziecko. No i jakoś też się kulturowo
  • Odpowiedz
@agaja: u mnie w małżeństwie to właśnie tak wyglada czyli „ będę dziś spał / spała” na dole ale i tak przeważnie po godzinie jedno albo drugie przychodzi do drugiego żeby wracał do łóżka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ZauroczonyKonserwator: Oboje jesteście bardzo s-----------i ludźmi. Po pierwsze nie wyobrażam sobie jak można być takim beciakiem aby dać się wygonić na kanapę. Po drugie Twoja żonka też nienormalna bo karanie łóżkiem to naprawdę niska zagrywka. Po trzecie Twój tekst z roksą był żałosny. Oboje jesteście siebie wartymi spie*dolinami.

A poza tym to pewnie bejt i jakiś pryszczaty kuc trzepie sobie do monitora jak czyta komentarze


Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@agaja Nie wiem. Mnie jak kobita wygania z łóżka to albo jest u siebie i ma takie prawo więc zbieram manatki i jadę do siebie albo to ona śpi na wycieraczce czy gdzie tam będzie miała ochotę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
pomijając ten bait to zastanawiam się skąd wzięło się wyrzucanie męża na kanapę, chyba z durnych seriali ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz