Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłem się z żoną o jakąś głupotę związaną z meblami i powiedziała, że miesiąc śpię na kanapie bo nie zgodziłem się z jej planem wystroju.
Minął tydzień(była środa) zapytałem się czy już mogę wrócić do łóżka to odpowiedziała, że jeszcze trzy tygodnie.
Oznajmiłem więc, że albo wracam i żyjemy normalnie albo w sobotę idę na rokse.
Zaczęła coś mówić ale wytłumaczyłem jej, że potraktuję to tak jakbym robił ręką i nie będzie to zdradą bo nie będę nic czuł do tej dziewczyny.
No i zaczęła mnie wyzywać i obraziła się jeszcze bardziej.
Ehhh... #logikarozowychpaskow

#roksa #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6143d5d8942c94000b1dce7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale że jak mi ktoś może zakazać spać w moim łóżku, kłócisz się z żoną i jeszcze musisz spać w mniej wygodnym miejscu? A co jak się położysz jednak koło niej? Zrzuci Cię z wyra? :P
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chciał bym byćw związku w którym s--s jest traktowany transakcyjnie, jako nagroda itd. w takiej sytuacji ja bym dalej ładował się do wyra a on jak chce spac na balkonie to niech nawet i spi w wannie.
Dajesz sie tresowac xD
  • Odpowiedz
wiem, że to bait.. Ale nie pojmuje fenomenu wyrzucanoa faceta z łóżka.

Jak się kobita obraża, to niech sama idzie na kanapę xD czenu się ci faceci na to godzą i pokornie uciekają z podkulonym ogonem?


@agaja: Sam nie znam takiej sytuacji, ale generalnie wydaje mi się, że czasem facet woli pójść na kanapę, bo chce mieć święty spokój. ;)
Na takiej samej zasadzie jak to, że kiedy byłem nastolatkiem,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem, że to bait.. Ale nie pojmuje fenomenu wyrzucanoa faceta z łóżka.

Jak się kobita obraża, to niech sama idzie na kanapę xD czenu się ci faceci na to godzą i pokornie uciekają z podkulonym ogonem?


@agaja: Wiesz czemu jest taki fenomen? Bo jak za mocno podskoczysz to kobieta się rozwodzi, zabiera dzieci i dom i 50% pozostałego majątku, alimenty w kwocie którą mógłbyś zarabiać (nawet jak
  • Odpowiedz
@agaja: moja jak idzie do drugiego pokoju to zawsze jest ten sam schemat
ja zostaję, dalej leżę jakby nigdy nic, po godzinie, dwóch wraca i pyta czemu do niej nie przyszedłem
odpowiadam, że nie mam 5 lat i może sobie wybić z głowy takie zabawy i taki szantaż emocjonalny na mnie nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz