Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłem się z żoną o jakąś głupotę związaną z meblami i powiedziała, że miesiąc śpię na kanapie bo nie zgodziłem się z jej planem wystroju.
Minął tydzień(była środa) zapytałem się czy już mogę wrócić do łóżka to odpowiedziała, że jeszcze trzy tygodnie.
Oznajmiłem więc, że albo wracam i żyjemy normalnie albo w sobotę idę na rokse.
Zaczęła coś mówić ale wytłumaczyłem jej, że potraktuję to tak jakbym robił ręką i nie będzie to zdradą bo nie będę nic czuł do tej dziewczyny.
No i zaczęła mnie wyzywać i obraziła się jeszcze bardziej.
Ehhh... #logikarozowychpaskow

#roksa #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6143d5d8942c94000b1dce7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czenu się ci faceci na to godzą i pokornie uciekają z podkulonym ogonem?


@agaja: bo całe życie jesteśmy indoktrynowani, żebybyć miłymi, uprzejmymi i rycerskimi dla kobiet
  • Odpowiedz
@sepuqqu: No przecież ślubu nie bierzesz z obca osoba, a z kimś, kogo poznajesz, czuje poglądy na różne sprawy znasz, wiesz jaj reaguje w kłótni, jak rozwiązuje konflikty itd.
  • Odpowiedz
@agaja: @sepuqqu:
pewnie chodzi o to, że przed ślubem nie może facetowi zabrać 50% majątku, więc nie ma jak pokazać co by robiła mając taką władzę. Więc nawet jak ma takie zapędy to się nie ujawni - bo ma zupełnie inna pozycję.
To tak jak ja nie wiem, jakbym się zachowywała jakbym była celebrytką - czy by mi uderzyła woda sodowa do głowy czy nie. I nie można
  • Odpowiedz
@agaja czyli jak nie ma seksu to też przed ślubem mogłem wiedzieć? Jak kobieta się roztyje to też mogłem wiedzieć? Jak 10 lat po ślubie Cię zdradzi z 19latką to też powinnaś wiedzieć? Albo jak zabije ciebie i własne dzieci, a latała kiedyś taka historia po wykopie, to też twoja wina bo mogłaś poznać? Banalnie proste przed komputerem nie?
  • Odpowiedz
@agaja Ty nie masz szansy że doświadczysz jak twoja była żona/dziewczyna płacze teatralnie w sądzie, przy policji albo nawet na ulicy żebyś dostał od kogoś w------l, a jak ktoś ci zrobi krzywdę czy sędzia czy sebek na ulicy, to jak nikt nie patrzy ukradkiem wali uśmiechy że wygrała i dobrze ci tak, a wszyscy wierzą jej więc nie mamy o czym rozmawiac w tym temacie
  • Odpowiedz
@powiedz: jak jesteś z kimś kilka lat to pewne rzeczy ciężko ukryć.
Kurcze no, związek to tylko randki raz na tufzien w kawiarni i ciężko jest ukryć brzydko charakter, fochy, szantaże.
Kilka msc może. Ale dłużej ciężko.
Tylko trzeba patrzeć na sygnały alarmowe. I to dotyczy obu płci, żeby nie było.
@sepuqqu: xD
  • Odpowiedz