Wpis z mikrobloga

Czyli od kobiet się oczekuje dbania o siebie i higieny, ale od mężczyzn się dbania o siebie i higieny już nie oczekuje? Dobrze wiedzieć.

@CocoJamboolin: Doczytałabyś akapit do końca, ale skrupulatne czytanie to pewnie kolejny wymysł patriarchatu ehhh.

Czyli o siebie nie dbasz, no może tylko trochę, czasami.

Na pewno więcej dbam od niegolącej się w ogóle polki.

Wyobraź sobie, że kobiety tak jak mężczyźni mają włosy na ciele, ale penisa
  • Odpowiedz
Doczytałabyś akapit do końca, ale skrupulatne czytanie to pewnie kolejny wymysł patriarchatu ehhh.


@Intellectually_superior: Doczytałam, on nic nie wnosi. Najpierw piszesz, że golenie to dbanie o siebie, potem nagle zmieniasz argumentacje i zaczynasz coś bredzić o tym, że innych rzeczy wymaga się od mężczyzn a innych od kobiet. To jak to w końcu jest, golenie to dbanie o siebie, ale tylko w przypadku kobiet? Jak kobieta się nie goli, to o
  • Odpowiedz
To jak to w końcu jest, golenie to dbanie o siebie, ale tylko w przypadku kobiet?


@CocoJamboolin: Tak, przede wszystkim dbanie o swój wizerunek. U facetów liczą się inne rzeczy, jak golenie twarzy, niekoniecznie nóg. Ty jesteś jakaś ociężała umysłowo, że dopytujesz się już z trzeci raz o znaczenie jednego prostego zdania?

Twój sposób oddawania moczu i architektura toalet jest uzależniona od ludzkiej fizjologii pod względem praktycznym. Golenie nie, serio, przeczytaj
  • Odpowiedz
U facetów liczą się inne rzeczy, jak golenie twarzy, niekoniecznie nóg.


@Intellectually_superior: U kobiet też liczą się inne rzeczy, niekoniecznie golenie nóg, czy Ty jesteś ociężały umysłowo?

Jeżeli to dla ciebie zbyt abstrakcyjny przykład to pomyśl o makijażu. Wymaga się go od kobiet, a nie mężczyzn.


No i tak jak w przypadku golenia ciała, jest to wymóg kompletnie niezwiązany z higieną i dbaniem o siebie, tylko odgórnie narzuconymi kulturowymi rolami płciowymi.
  • Odpowiedz
No i tak jak w przypadku golenia ciała, jest to wymóg kompletnie niezwiązany z higieną i dbaniem o siebie, tylko odgórnie narzuconymi kulturowymi rolami płciowymi.

@CocoJamboolin: Wykazałem już że częste mycie również nie jest związane z higieną, nie mniej robimy to, bo innym ludziom przeszkadza zapach potu. Jeszcze innym przeszkadzają nieogolone giry u kobiet, dlatego nigdy nie było reklam kobiet z owłosionymi girami, bo takie reklamy nigdy nie odniosłyby skutku. Nikt
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Degenerat marzący o kontrolowaniu kobiecych ciał i zrównujący posiadanie owłosienia z zapuszczeniem nazywa degeneratem mnie XD Jak można jarać się takimi wynaturzeniami jak upodabnianie kobiet do pacjentek po chemioterapii? Ssij pęto bezpłodny faceciku, któremu pewnie nawet broda nie rośnie XD
  • Odpowiedz
Wykazałem już że częste mycie również nie jest związane z higieną, nie mniej robimy to, bo innym ludziom przeszkadza zapach potu. Jeszcze innym przeszkadzają nieogolone giry u kobiet, dlatego nigdy nie było reklam kobiet z owłosionymi girami, bo takie reklamy nigdy nie odniosłyby skutku. Nikt nikomu niczego nie narzucił, jak sobie roisz w tej rozhisteryzowanej główce.


@Intellectually_superior: Ni nie wykazałeś, tylko się ośmieszyłeś.
  • Odpowiedz