Wpis z mikrobloga

@magiczny_banan: wiesz, ze w seksie to nie chodzi o to, ze sie wpadlo w komus oko? Przynajmniej nie kazdemu, budowac zwiazek na tym, ze ktos ma fajne cycki? Ja tam wole miec z ta osoba cos co nas laczy i wyroznia nasza relacje od innych, a seks to tylko przyjemny dodatek do takiej relacji. Co mi z wygladu jak bede sie czul jakbym ruchal dmuchana lalke tylko ze z miesa
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Na obrażanie oczywiście nie powinno być miejsca. Ja jestem wolnościowcem, więc jak kobieta nie chce golić nóg, to niech nie goli, nie moja sprawa. Ale wolność ma dwie strony, ja mam również prawo, do tego, żeby nie było to dla mnie atrakcyjne. I myślę, że dla większości mężczyzn nie jest. Wiem też jednak, że codzienne golenie nóg jest bardzo męczące, więc oczekiwanie, żeby każda kobieta miała doskonale ogolone nogi
  • Odpowiedz
Co mi z pięknego wysportowanego faceta po barberze, ale z piochem w głowie?


@MalaHelenka: proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

od razu skreśliłaś tego przystojnego, dlaczego? xD

może być odwrotnie, że brzyddcy to głąby, a przystojni inteligentni xD
  • Odpowiedz
@strike_lucky ()

No i gdzie tam jest napisane, że większość?
Ej Ty naprawdę jesteś taki durny czy tylko udajesz?

Idź i popłacz sobie w poduszkę, a ja spadam oglądać film, bo już mi się nie chce prowadzić dyskusji na tak niskim poziomie.
  • Odpowiedz
a na kobietach wcale nie ma kulturowego przymusu golenia ciała

ciekawe jakby takiemu powiedzieć, żeby sam się golił bo jego wygląd przyprawia o wymioty?


@Gwendeith: to nie kulturowy przymus tylko ewolucyjne wewnetrzne pragnienie byc atrakcyjną by zdobyc jak najatrakcyjniejszego partnera. Oczywiscie mozna w ramach promowania tym razem przymusu kulturowego kierowac ludzi przeciwko mechanizmom ewolucyjnym tylko po co?
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: nie rozumiem cie

twierdzisz że mogłabyś być z takim przemcelem gdyby ujął by cie inteligencją...

nie mogę, serrio różowe jesteście trudne, nie do ogarnięcia

no serio dałabyś szansę największym brzydalom gdyby się okazali spoko z charakteru? xd
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Szczerze powiedziawszy to baby zawsze cisnęły o to aby golić ryja. Jak tylko 3 dniowy zarost był na mordzie to zaraz krzywienie się i "ja nie chcę bo to brzydko wygląda". Come on, nie róbcie sobie żartów. Więc skoro wam nie pasuje zarost na mordzie to chyba możemy mieć pretensje o kudły na nogach i pod pachorami.
  • Odpowiedz
@erkaesianhuwdu:

bo mizogin jesteś i szowinistyczna świnia a incel to już na pewno do więzienia takich


Był tu jeden neuropek, zdaje się ze hrabiatruposz, co mówił nawet o kastrowaniu.
  • Odpowiedz