Wpis z mikrobloga

@Gwendeith Przyrost naturalny :D. No wiadomo, bo kobieta jest tylko do rodzenia dzieci i ma być zawsze piękna, wygolona, chodzić w sukni balowej do Lidla i najlepiej codziennie w szpilkach, żeby rozkochać w sobie mężczyznę, bo jej misją życia jest dziecko :-).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 398
@DunningKruger: chłop pisze o babie z owłosionymi kostkami z niesmakiem, nazywa to "zaniedbaniem" (mimo, że od niego nie wymaga się takich działań jak od kobiet) i na koniec sprowadza rolę kobiety do rodzenia dzieci. Dostaje setki plusów. Ale nie, nikogo nie pobił, więc nie ma patriarchatu.
  • Odpowiedz
@Gwendeith No myślę, że każda kobieta to co nie zrobi to ma lincz.
Przeklina? Nie wypada!
Nie przeklina - szara myszka dla anonka.
Pracuje? Powinna siedzieć w domu i gotować!
Nie pracuje? Pewnie szuka beta bankomatu.
Ładna? Pewnie głupia.
Chodzi w dresach? Żulica.
I tak dalej i tak dalej, altwenatywki, jesieniary, koniary.
A męskiego odpowiednika nie ma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@MalaHelenka: oczywiście powinna też zapomnieć o depresji czy zwykłym żaleniu się, bo wiadomo, że potencjalny bolec znajduje się maksymalnie 100 metrów stąd, a jak wiadomo bolec rozwiązuje wszystkie problemy.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Jeśli masz takie preferencje - proszę bardzo, szukaj takiej, ja jestem wolnościowcem z całym dobrodziejstwem inwentarza, ale nie wciskaj innym ludziom co mają robić, bo wybacz, ale nikt nie będzie robił tak żeby się Tobie podobało. Rozumiem, że wolność to nie jest prosta sprawa i wolałbyś, żeby ktoś mówił Ci co masz robić?
  • Odpowiedz
@szpongiel: Zgodziłabym się z Tobą, gdybyś nie wrzucał wszystkiego do jednego wora, bo wierz mi, że ludzie mają przeróżne gusta i to co dla Ciebie wygląda obleśnie, dla innego jest piękne, obojętne, albo naturalne.
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: racja ale chodzi o normy estetyki, które uznaje większość. To, że zawsze się trafi jakiś odszczepieć albo fetyszysta tego nie neguje. Wiesz, są ludzie których kręcą fekalia ale chyba "wszyscy" się zgodzimy, że nie jest to estetyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz