Wpis z mikrobloga

@MalaHelenka: Bez wyglądu nie ma pożądania i tyle w temacie. Ktoś taki może zbudować co najwyżej przyjaźń. Co takim osobom po intelektualnej atrakcyjności skoro w większości przypadków nigdy nie zobaczą prawdziwego pożądania w oczach drugiej osoby? Ja już kilka razy usłyszałem w życiu, że jestem poukładany i wydaję się inteligentny i nawet gdybym miał to usłyszeć tysiąc razy, to i tak zamieniłbym to na to, żeby choć raz zobaczyć, że
  • Odpowiedz
@kindu: @MalaHelenka: @Gwendeith: Choroszcz dla was czeka ()
Nie ma też społecznego obowiązku mycia się, dbania o zęby i niesranie w gacie. Jednak mimo to większość ludzi to robi. Jak nie chcesz się golić to twoja sprawa, ale mozesz mieć pretensję tylko do siebie jak ktoś na twój widok puści pawia.
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: to sorry, ale wychodzi na to że jesteś sapioseksualna.

jakimś dziwnym trafem kobiety na tinderze wybierają typów po wyglądzie, a nie np po opisie czy rozmowie

tylko proszę nie pisz, że tinder to apka do szukania seksu więc to nie dziwne że wybiera się kogoś na podstawie zdjęć, błagam! XD
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: Wiesz, pisząc to wykazujesz mocnie niską samoocenę, może to kobiety po prostu widzą, bo jak wyżej, napisałam, że wiele mężczyzn z początku dla mnie nieatrakcyjnych, po bliskim poznaniu stali się super atrakcyjny FIZYCZNIE.
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: eh, no spróbuj odpowiedzieć sobie sama

wyżej pisaliśmy o chadach, ty napisałaś że w większości to dzbany, ale jakimś dziwnym trafem, to przecież oni mają na liczniku najwięcej kobiet
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: na samoocenę największy wpływ ma przeszłość i to jak patrzą na nas ludzie. Jeśli mężczyzna przez całe życie spotykał się z odtrąceniem czy wręcz niepochlebnymi komentarzami, to trudno o to by miał wysoką samoocenę i był pewny siebie. Taki ktoś nie stanie przed lustrem nie powie do siebie „tak naprawdę wyglądam dobrze”, bo mózg od razu odpowie „nie, nie wyglądasz, bo nawet nikt nie zawiesił na Tobie oka”. Jeśli
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: wlasnie, ze nie. Tak moze napisac ktos z malym wiekiem. Raz, ze wyglad nie musi miec nic wspolnego z samoocena i pewnoscia siebie. Dwa, ze wyglad to nie wszystko bo ja bym wolal ulana babe 80 kg z ktora sie swietnie dogaduje i nazwajem sie inspirujemy niz miec turbo laske 60kg, ktora nie potrafi wykryc jakiegos zartu i gry slow.
  • Odpowiedz
Ciekawostka, obczaj komentarze w tym wpisie i policz ile kobiet napisało, że ma gorzej i policz ile mężczyzn napisało, że ma gorzej. Miłej zabawy!


@MalaHelenka: przecież wykop to prawacki portal( ͡° ͜ʖ ͡°)ja np jak pisze z babami na tinderze to zawsze mają gorzej od facetów.Wejdę na ig/fb to czytam,że kobiety są uciskane na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@progressive: można się śmiać, że „wy to tylko o ruchaniu myślicie (kobiety myślą wg badań mniej więcej tyle samo)”, ale tak się składa, że zaspokojenie seksualne jest podstawową potrzebą człowieka. Wygląd pozwala zaspokoić wszystkie podstawowe potrzeby w hierarchii potrzeb. Zadaj sobie pytanie czy bycie intelektualnie atrakcyjnym przy jednoczesnym braku atrakcyjności tak samo pozwala zaspokoić wszystkie potrzeby. No nie. Wygląd > wszystko inne, bo wygląd to klucz, który pozwala otworzyć wszystkie
  • Odpowiedz