Wpis z mikrobloga

musisz mieć naprawdę smutne życie, ale wierz mi, że można nad tym pracować i mieć lepszą samoocenę.


@MalaHelenka: a po #!$%@? te zdanie?
masz border? toksyczna jesteś w #!$%@? XD ja tu nikogo nie atakowałem, a ty z atakiem na mnie, wstydź się

powiedziałem tylko prawdę

PS sam golę reguralnie pachy i miejsca intymne

jak widze jakiegoś typa któremu kłaki wystają spod pach to bierze mnie na wymioty, więc nie chodzi
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Nie oceniam, a potem moher, ale spoko - przepraszam Cię, ale mam mętlik w głowie jak to czytam :).
I znów wciskasz mi patriarchat, a ja NIC nie pisałam o nim, dopiero pod koniec napisałam tylko, że przez patriarchat, to Wy faceci musicie być "chadami", głowami rodziny, zarabiający i twardzi. No halo. :)))

Dobrej nocy!
  • Odpowiedz
@progressive: Błagam, jeszcze raz usłyszę dziś "patriarchat" i eksploduję :D. Kobiet się na ogół nie obraża? Czekaj, czekaj, czy Ty na pewno masz konto na wykop pe el i go używasz? :)

No ja nie jestem za obrażaniem nikogo, bo powtarzam po raz ENTY jest to buractwo. Ale smutne, że piszesz "jesteśmy z tym pogodzeni'. Nie bądźcie do jasnej cholery, co to ma być? Bo co? Bo facet nie może walczyć
  • Odpowiedz
jacy wy jesteście #!$%@? jak sie kobity przestaną podcierać po sraniu i ktoś im zwróci uwage to też będziecie krzyczeć że patriarchat? faceta poniżej przeciętnej można z błotem zmieszać i sprawić że odechce mu się żyć ale na kobiete złego słowa to nunu bo mizogin jesteś i szowinistyczna świnia a incel to już na pewno do więzienia takich
  • Odpowiedz
@strike_lucky: No jeśli wychodzisz z retoryką "wy kobiety to macie super, a my bidulki oj oj oj" no to aż mi się przykro zrobiło. Bo albo nie widzisz tego, że kobiety TEŻ są obrażane, albo nie wiem. I co? Myślisz że komfortowo jest popylać w szpilkach cały dzień? Albo w makijażu na 30 stopni? Albo co rano do pracy się malować? Wierz mi - NIE.

Uważam, że i za bardzo ciśniemy
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: w niskoplatnej pracy niektorzy nie maja wyboru. Mialem takie prace, gdzie mialem wieksza wiedze od przelozonuch czasem nt. maszyn, bo sobie dorabialem na studiach na produkcji i czasami sa takie sytuacje, ze nie warto sie tym przejmowac. Jednak teraz szukam normalnej pracy i tam jak sie z czyms takim spotkam to bedzie krotka pogadanka na temat work&life balance, kultury i wzajemnego szacunku z takimi osobnikami ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Zawsze mnie zastanawia jak to jest, że jeśli coś zrobisz. Cokolwiek. Minie Cię z 200, 300 osób a w tym jeden debil który powie coś idiotycznego. Nie powiesz tego, że 299 osób zachowało się dobrze, tylko skupisz się na tym że jeden debil coś #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@progressive: Ah o pracy w Polsce też można dużo rozmawiać, bo kultura pracy tutaj to no powiem Ci jest hardcorowa, jasne, nie wszędzie i dlatego warto szukać tej fajnej i walczyć o swoje, ale często to jest takie traktowanie pracownika, że śmiech na sali.
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: A to nie tak, ze kobiety same zaczęły to robić bo chciały wyglądać schludniej, czym przyzwyczaiły resztę do takiego wyglądu, czy przyszedł zły mężczyzna pokazał palcem i powiedział zgol to?
  • Odpowiedz
@strike_lucky: ziom sam piszesz jak #!$%@? border, innych wyzywasz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. "Powiedziałem tylko prawdę" Xd jaka #!$%@? prawdę? To może być co najwyzej twoje wyobrażenie. Jak mnie #!$%@?ą takie ziomki które piszą o jakiejś mitycznej prawdzie gdy powtarzają tylko jakieś subiektywne odczucia i to spolaryzowane odczucia.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak wy, ale ja tam od razu na kilometr bait i trolla wyczułem i naprawdę nie spodziewałem się ze wszyscy się aż tak zesraczkuja o tego posta ze będą inne posty o tym poście XD
  • Odpowiedz
@pamposz: Też! I dalej niektóre to robią, ba ja też czasem się odstawię jak szczur na otwarcie kanału, a czasem ubiorę się w dres, albo w ciuchy brata, albo "robocze" i idę nieumalowana do Lidla. A czasem jak mi się nie chce to uwaga - nie ogolę nóg! A czasem tak ogolę, że aż szok! :-)

Po prostu daj ludziom żyć wygodnie i nie komentuj, niech sobie żyją wszyscy spokojnie i
  • Odpowiedz