Wpis z mikrobloga

nie dyskutuj z mizoginistycznym trollem


@Jcdx: nie można złego słowa powiedzieć na kobiety? ale wy już możecie mieszać z błotem większośc facetów, bo tak po prostu? XD

i wy się dziwicie, że faceci w polsce popełniają samobójstwa 9 razy częściej od kobiet xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Gwendeith nie, po prostu są rzeczy które kogoś mogą obrzydzac. Niektórych obrzyrzaja pajaki, innych krosty na twarzy. Mnie odpychają owłosione nogi. Tak samo kobiety może odpychać 1.70 wzrostu co jest bardzo powszechne, bo często nawet takiego faceta nie traktują poważnie. Ewentualnie w kategorii przynieś, podaj, bądź na moje zawołanie. Wciskanie kitów o jakimś patriarchacie to nazywa się pomieszanie z poplątaniem i robienie z siebie ofiary. Większość danego pokolenia po prostu zostało
  • Odpowiedz
  • 2
@Gwendeith o jezu to niech chodzą jak małpy a potem nie płaczą, że tylko tłusta koleżanka chce jej przetrzepać portmonetę.

Facetom się to nie podoba. Tak samo jak kobietom np nie obcięte paznokcie u faceta.
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Haha, no przysięgam rozśmieszasz mnie :-). A więc dobrze, zniżę się do Twojego poziomu i przeprowadzę Cię przez to, daj rączkę.
A więc napisałam taaaaak, bo to był przykład, mówiący o tym, że wygląd to nie jest najważniejsza cecha i oczywiście mój drogi, że są wybitnie przystojni faceci, a zarazem inteligentni, są też Ci mniej wysportowani, niżsi, z zakolami, z brzuszkiem, ale tak atrakcyjni intelektualnie, że automatycznie stają się
  • Odpowiedz
a po za tym, to szukalbym wplywow Kosciola na ludzka swiadomosc, bo rzeczy takie jak twardy podzial obowiazkow wedlug rol, chore podejscie do seksualnosci itp. to w duzej mierze ich bajka.


@progressive: Jak ten Kościół wpłynął na takie państwa muzułmańskie czy Japonie który ten podział mają znacznie wyraźniejszy niż mamy w Europie? Podział obowiązków ze względu na płeć występował już w czasach zbieracko łowiecki niezależnie od regionu na świecie. Fizycznie
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: wygląd to nie jest najważniejsza cecha, ale dziwnym trafem ci niżsi, z zakolami nie mają nawet szansy zaprezentować swojej intelektualnej atrakcyjności, bo mało kto zwraca na nich uwagę. O dziwo przez tę nie najważniejszą cechę.
  • Odpowiedz
@Herubin: Kosciol jest religia, w panstwach muzulmanskich religie maja podobne podejscie do tego tematu. O Japonii wiem tyle co przecietny Kowalski o fizyce kwantowej to ci nie powiem. Fakt, ktory podales jest ogolnie znany i nie dyskusyjny, jednak z rozwojem cywilizacji podzial rol i jego rozumienie sie troche jednak zmienia, co religiom niekoniecznie sie musi podobac.
  • Odpowiedz
@progressive: heh, też uważam że nie mógłbym być albo uprawiać seksu z modelką, jeśli by się okazała kompletną idiotką.

tylko dlaczego wchodzicie od razu w skrajności?

no chyba że szukacie ideału xD to powodzonka
  • Odpowiedz
@progressive: jeśli podeszła by do mnie w klubie modelka 10/10 i chciałą by seksu a okazało by się np że np co tydzień zmienia partnera, miała jakieś trójkąty, to sorry, ale nie skorzystałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie tylko wygląd się liczy, ale wygląd jest najważniejszy
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Wiesz, faceci też pociągają mnie fizycznie, tylko to się dzieje w inny sposób. Bo przykładowo, po zdjęciu faceta w ogóle nie jestem w stanie powiedzieć czy ktoś mnie kręci na zasadzie "uu czuję ciepło w brzuszku". Umiem stwierdzić czy estetycznie ktoś mi się podoba czy nie, a teraz uważaj. Masę razy miałam taką sytuację: Poznaję faceta, patrzę na niego i stwierdzam - no on tak nie jest w moim
  • Odpowiedz