Wpis z mikrobloga

@Siman: Nie, nie pomyliło Ci się, to w patriarchacie facet rządzi i musi być bogaty, wysportowany i ma być głową rodziny i ma mieć umyte włosy, bo w końcu jest wielkim Panem! :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dakkar: Ale słońce Ty moje najdroższe, a skąd Ty wiesz co mnie kręci w facetach? A może ja w ogóle jestem lesbijką? A może w ogóle nie pociąga mnie żadna płeć. Czemu Ty mi wciskasz swój światopogląd.

Nie wiesz w jakich związkach byłam, nie wiesz jacy faceci mi się podobają to nie wciskaj mi, że podoba mi się jeden typ faceta, bo nie masz racji.

@MalaHelenka: Tata, tak..
  • Odpowiedz
Myślisz że komfortowo jest popylać w szpilkach cały dzień? Albo w makijażu na 30 stopni? Albo co rano do pracy się malować? Wierz mi - NIE.


@MalaHelenka: a mimo to robicie?

a myślisz że te modele którymi się interesujesz im też wygodnie chodzić co tydzień do barbera? układać codziennie fryzurę? równać zarost?
chodzić reguralnie na siłownie? dbać o sylwetkę?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gwendeith: jaki kulturowy przymus??? O czym ty bredzisz? Nie chcą to niech nie golą ale niech się nie dziwią że nikt normalny kijem tego dotknąć nie chce, no może oprócz Mietków spod remizy po 6 klasach podstawówki i OHP.
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Jak to? Ja ostatni raz w szpilki miałam na sobie dokładnie rok temu, a spójrz na mój nickname!

A skąd Ty wiesz kto mi się podoba? Wyciekły jakieś moje rozmowy do internetu?! :O :)
Jakie barbery? Jakie diety? Jeny! :D
  • Odpowiedz
Jakie barbery? Jakie diety? Jeny! :D


@MalaHelenka: czyli podobają ci się misiaczki kuce z tłustymi włosami i +120kg wagi no i hehe wzrost 170 cm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no nie, bez przesady, chyba nie chcesz powiedzieć że wysoki facet z zadbanym zarostem i umięśnioną sylwetką cie nie kręci?

jeny bez przesady
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Ale naprawdę nie rozumiesz, że to tak nie działa? Tak na serio?
Przecież wygląd (oczywiście ważny) to nie jest jedyna wartość na którą zwraca się uwagę. Co mi z pięknego wysportowanego faceta po barberze, ale z piochem w głowie?
  • Odpowiedz