Wpis z mikrobloga

Siemanko #keto świry ( ͡º ͜ʖ͡º) i #mikrokoksy
Powiedzcie mi jaką przewagę daje u zdrowej osoby dieta ketogeniczna nad typową dietą high protein, low carb gdzie unika się cukrów prostych ale jednocześnie nie pajacuje że kilkanaście gramów węgli mnie zabije...


#kiciochpyta
  • 12
@Dassault: Keto leczy raka, cukrzycę, AIDS i Koronawirusa potwierdzone badaniami instytutu danych z dupy. A tak poważnie z zalet można wymienić rzadsze( w sensie że mniej się sra i w sensie że na rzadko się sra) no i to by było chyba tyle tych zalet.
@Dassault: dla zdrowej, wysportowanej osoby, to nie ma żadnej przewagi oprócz ewentualnej kwestii trzymania wody podskórnej. Na keto zdecydowanie będzie jej najmniej, a co za tym idzie, możesz wyglądać na najbardziej dociętego, ale przy dużej masie mięśniowej, to ogólnie tracisz wszystkie korzyści estetyczne związane z nabiciem i pękatością mięśni.
@Dassault ja osobiście na węglach miałem codziennie zjazd energetyczny gdzieś koło 11 do 13. Na keto + IF mam energię cały czas, lepiej się też czuję. Jem z deficytem kalorycznym, a i tak łażę nażarty. Tętno z 80-95 spadło mi do 65-75. Moja skłonna do trądziku skóra ma się coraz lepiej. Przy okazji tracę wagę, same plusy.