Wpis z mikrobloga

  • 34
Wyjaśni mi jakaś różowa jak wy tak możecie, że jesteście z typem w związku, a potem jak coś zaczyna się psuć (inny bolec na boku), to urywacie kontakt i zachowujecie się tak jakbyście nigdy się nie znali, jakby to wszystko nie miało dla was znaczenia? Widzę to już któryś raz i tak mnie to zastanawia.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #s--s
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@AxlRose: Ja tak prawie za każdym razem robiłam. Po co mi kontakt z byłym? Skoro się decyduje na rozstanie to znaczy, że już nie chce być i wchodzę w nowy związek.

Przy czym u mnie praktycznie zawsze było to poprzedzonego okresem proszenia byłego, żeby się zaczął starać o związek, bo ja jestem nieszczęśliwa. Skoro mieli to w dupie to po rozstaniu sama miałam ich w dupie.
  • Odpowiedz
@keleris_: bo to nie jest tak że pojawia się NAGLE inny typ i koniec. Osoba która zdradziła już dawno przeszła proces rozstania, jeszcze będąc w związku. Inaczej nie interesowałaby się innymi, nie szukałaby okazji i w końcu nie zdradziłaby. Na tym etapie dla tej osoby związek to przeszłość. To dla zdradzanego jest to "nagle". Więc i on dopiero musi to sobie przerobić.
  • Odpowiedz
, że dobrze, że jestem brzydka bo nikt mnie nie ukradnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) czaisz, że osoba, która Cię niby kocha mówi Ci coś takiego?


@little_muffin: XDD ja mojej byłej mówiłem,że jej nie kocham jak mnie wkurzała.A sama się droczyła ze mną "no powiedz,że mnie nie kochasz" w takiej sytuacji to może najlepszym rozwiązaniem było by porozmawiać czy naprawdę tak myśli a nie trzymać to
  • Odpowiedz
autopsji wiem,że dziewczyny bolą takie teksty,ale jak ona zdradza chłopaka i bluźni na niego,popycha i rzuca tym co jest pod ręką.To dziewczyna jest złota i nie można nic jej zarzucić.


@przegro_pisarz: no to już twoje projekcje. I patologia jeśli takie rzeczy się dzieją.
  • Odpowiedz
@little_muffin no właśnie czyli ciągnęłas na siłę związek w którym czułaś się źle. Druga osoba zapewne o tym nie wiedziała bo przecież nie proponowałaś nawet rozstania bo coś nie pasuje. Tak jak ktoś to już nalisal: ty się z nim rozstałaś już dawno a byłaś z przyzwyczajenia albo bo tak było wygodniej (samochód, mieszkanie czy tam wspólny pies) potem nagle się pojawił inny więc, żeby nie wyjść na totalna szmate najpierw
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: i nie. Nie miał samochodu, mieszkania, ani psa, a za wszystko płaciłam sama. Ale oczywiście w wykopowym świecie to niepojęte. Bo tacy jak ty piszą do Julek 10/10 co im spermiarze wszystko fundują.
  • Odpowiedz
@little_muffin znam życie dość dobrze. Powiedzenie, ze kobieta jak małpa nie puści jednej gałęzi dopóki nie złapie drugiej z nikąd się nie wzięło. W każdym takim powiedzeniu jest ziarno prawdy.
Niestety takie jesteście, biologia, nic nie poradzisz. To tak jak facec zawsze będzie myślał o wyruchaniu twojej koleżanki ale mało który to powie tak kobieta nie potrafi zostawić faceta. Zwłaszcza w pewnym wieku jak widzi, że wygląd już nie ten a
  • Odpowiedz
@little_muffin chyba ty nie funkcjonujesz poza wykopem jak tego nie słyszałaś nigdzie.
No po 30 to już 5 lat po terminie. Kolagen w skórze puszcza i się robi obwisła, to samo z cyckami i twarzą. Ogólnie to wszędzie się robicie obwisłe przez ten kolagen a właściwie jego brak. Jakieś tam szanse masz jak nie gruba i bez bąbelka ale no też bez przesady. Ja mając lat 30 szukałbym maks 25 lat
  • Odpowiedz