Wpis z mikrobloga

@stuparevic: może mieć skłonności do alkoholu, może mieć skłonności do agresji, do robienia z siebie ofiary itd.

Z tego co czytam u ciebie - masz skłonności żeby z tym nie stanąć oko w oko, tylko się sam okłamujesz i tłumisz wątpliwości

ale skoro to jest najlepsza panna która się tobą zainteresowała, na jaką cię stać, to możesz spróbować
dla bezpieczeństwa - co najmniej kilka lat wspólnego mieszkania, bez żadnych dzieci, bez
@stuparevic: to będzie cholernie ciężkie dla Ciebie bo będziesz musiał poznać jej zasadę działania, najważniejsze jest czy chce sama się „wyleczyć” bo jak nie to #!$%@? Ci psyche bardzo szybko, a moja odpowiedz brzmi nie wiem
@stuparevic tak, jej przyszłość będzie znacząco wpływać wpływać to jak będzie się zachowywać. W życiu jest różnice czasami jest fajnie a czasami są problemy które trzeba pokonać a skoro ona wypracowała sobie sposób uciekania od problemów w postaci cięcia sie albo używek to będzie do tego wracać, a se będziecie razem to będzie to wasz wspólny balast.
@44gts: ważniejsze od tego z kim się wiążesz jest to kim sam jesteś. Możesz mieć cudowna dziewczynę z dobrego domu która zdradzi Cię przy pierwszej okazji z randomowym mokebe. Pytanie czy rozpad takiego związku jest dla ciebie końcem świata i czy szczęście życiowe uzależniasz tylko od związku? Jak szczęście życiowe czerpiesz z kilku źródeł:
- satysfakcjonująca praca
- znajomi i przyjaciele
- hobby
- sport
to gdy rozwali ci się związek
@KontoBezNicku: mi tego nie pisz, jezeli op sie 'zakocha' i bardzo bedzie chcial pomoc to wszystkie Twoje myslniki oddeleguje na drugi plan, a potem jak dziewczyna bedzie #!$%@?ła bez checi poprawy to zacznie sie sieczka