Wpis z mikrobloga

@stuparevic: To trochę tak brzmi, jakbyś chciał sformułować to w ten sposób, tylko nie chciał zrobić tego bezpośrednio - ,,Słuchajcie, mam spoko w życiu, ale chciałbym sobie coś #!$%@?ć i mieć dodatkowe problemy, bo się nudzę. Sądzicie, że będzie to odpowiedni pomysł"? Odpowiadając ta Twoje pytanie: Jeśli pociąga Cię utrudnianie sobie samemu życia, kręcą Cię osoby z problemami i ewentualną patologiczną przeszłością, to tak, warto xD
czemu może przybyć mi siwych włosów? Owszem, czasem jest nielogiczna w swoim zachowaniu ale to u kobiet normalne


@stuparevic: Nie znam tego konkretnego przypadku, ale choćby może oplatać cię jak bluszcz nie dając ci żyć (nic o mnie beze mnie), słabe poczucie własnej wartości może powodować że będzie zazdrosna o wszystko i wszystkich, może pragnąć cię przez to kontrolować i jak jesteś #!$%@? to skończysz ze wspólnym kontem na facebooku. Może
@stuparevic nie pakuj się w to, szkoda zdrowia. To smutne i pewnie wyobrażasz sobie ze jej pomożesz i razem pokonacie te problemy ale w praktyce to tak nie wygląda. Nawet jeśli jej pomożesz to jest milion zmiennych z zewnątrz które wam mogą popsuć relacje i wtedy ty będziesz się czuł że ze dałeś tyle od siebie a nic z tego nie wyszło. Serio. Odpuść tak będzie lepiej dla twojej psychiki.
@stuparevic: Wiesz co xD
Brzmisz jak mój ziomek co się związał z dupa z borderem. Książki czytał o borderze "żeby lepiej poznać jej chorobę", chciał sie jej nauczyć i pomoc jej z tego wyjść. Też wszystko negował i racjonalizował co mówiłem. Bo "Łukasz nie wszyscy sa tacy sami"
A potem porobiła kilka afer, nie odzywała się co trochę, pojechała do niego do innego miasta, pożyła tydzień za jego kasę bo wzięła
A, i jeśli po cichu liczysz na to, że ją "naprawisz" i przez to będzie ci dozgonnie wdzięczna i kochała cię na zabój na całe życie to obudź się, bo to tak nie działa.

@efceka Wykopki w pigułce. Hehe. Dokładnie.

@stuparevic: Chyba jesteś trollem. Przeczytaj ten wątek i zobacz że wszystkie zachowania usprawiedliwiasz "trudną przeszłością niezależną od niej" i ty się pytasz czy można stworzyć normalny związek. XD Z ciekawości, jak