Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Dziewczyna z ciężka przeszłością (rodzice alkoholicy, przemoc za dzieciaka, cięcie się), biorąca antydepresanty. Wchodzić w to? Boje się też że może mieć po rodzicach skłonności do alkoholu. #zwiazki #rozowepaski
  • 131
  • Odpowiedz
@stuparevic:

Dziewczyna z ciężka przeszłością (rodzice alkoholicy, przemoc za dzieciaka, cięcie się), biorąca antydepresanty. Wchodzić w to?

Wchodzić, jeszcze jak. Doświadczenie życiowe uczy, że najlepsze partnerki to te z daddy issues.

A bardziej serio: kluczowa jest nie jej przeszłość, a to jak traktuje Ciebie. Czy ma chwiejne nastroje, zmieniające się jak w kalejdoskopie, w jednym momencie kocha Cię na zabój, a za minutę rzuca się z pięściami, w jednym zasypuje
Dutch - @stuparevic: 
Dziewczyna z ciężka przeszłością (rodzice alkoholicy, przemoc z...
  • Odpowiedz
@stuparevic: właśnie dokładasz się do stygmatyzacji osób z problemami. Fajne masz uprzedzenia. Daj jej spokój, niech znajdzie sobie kogoś wartościowego.
  • Odpowiedz
Skutki DDA ciągną się za człowiekiem całe życie a szambo #!$%@? w najmniej odpowiednim momencie. Odpuść stary
  • Odpowiedz
@stuparevic: nie wchodź w to. Ja wszedłem (#!$%@? dzieciństwo, depresja itd.) i drugi raz bym tego nie zrobił. Im dalej, tym gorzej. Nasze życie kręci się już tylko wokół choroby, a ja czuję się uwikłany emocjonalnie i nie wiem jak z tego wyjść. Sam już nie wiem czy ją kocham czy wspomnienie za dobrymi momentami. Relacja zła, intymności praktycznie zero i duży lęk (u mnie) przed ostracyzmem, że zostawiłem chorą kobietę...
  • Odpowiedz
@stuparevic: Zdecydowanie nie. Chyba, że brakuje ci problemów i chcesz się poczęstować chorobą psychiczną na całe życie to śmiało. Nie ważne jak jest sympatyczna albo jak dobrze wygląda. Zjedź na ręcznym, idź na roksę. Nie warto pchać się w związki z kimś tak zwichrowanym.
  • Odpowiedz
@stuparevic takie laski są nie stabilne i mają masę kompleksów i problemów z sobą, wiem bo próbowałem z taką coś ułożyć i po kilku próbach stwierdziłem że jest mega toksyczna i poprsptu nie nadaje się do tego, szkoda nerwów, nie naprawisz jej bo to są potrzebne miesiące hak nie lata terapii.
  • Odpowiedz