Wpis z mikrobloga

@stuparevic Ty nie jesteś od naprawiania, tylko psychiatra/terapeuta. Poczytaj sobie o DDA. Takie osoby mają problem z byciem w związku: albo go sabotują, bo uważają, że nie zasługują na miłość, albo w drugą stronę, kochają za bardzo i stają się chorobliwie zaborcze i zazdrosne.

Zadaj sobie pytanie co się stanie gdy odstawi leki, kiedy się znów potnie, albo zrobi coś gorszego. Życie z taką osobą, to jest hiperbola. Nie polecam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stuparevic: Odradzam, byłem 2 lata w związku z dziewczyną po podobnych przejściach i odradzam. Jestem zniszczony psychicznie po tym związku. Musisz mieć zajebiscie silna psychikę żeby przejść przez to gówno z nią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@stuparevic: Jezu, ludzie. Sama miałam przewalone w życiu, wychowałam moje rodzeństwo i musiałam szybko dorosnąć. Jeśli laska przepracowała swoje problemy, to co za problem? To tylko decyzja opa.
Kiedy weszłam w mój obecny związek, powiedziałam o wszystkim mojemu facetowi i porozmawialiśmy o tym. Przeżyłam bardzo dużo, niektóre sytuacje są tak odklejone, że trudno w nie uwierzyć. Ale to dużo zależy od osoby. Ja sobie radzę i w związku jest mi dobrze.
A, i jeśli po cichu liczysz na to, że ją "naprawisz" i przez to będzie ci dozgonnie wdzięczna i kochała cię na zabój na całe życie to obudź się, bo to tak nie działa.


@stuparevic: @efceka: GargamelVlog case.
Słynny youtuber Jakub "Gargamel" Chuptyś, chciał naprawić prostytuującą się narkomankę z osobowością borderline...
Nie udało mu się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)