Wpis z mikrobloga

Cała akcja Widzewa z wczoraj..

https://twitter.com/arek_stolar/status/1436446109476478985?s=19

Chciałem trochę podpompować trenera Niedźwiedzia, który w miesiąc złożył drużynę mając tylko parę ogniw.
Ustawienie 352, gra krótko i szybko. Wejścia z ławki to zmiany 1:1 albo i na lepsze. Kilku zawodników, którzy zeszłym sezonie byli tylko tłem, teraz grają dobrze i pewnie. Mieszamy pomysły, bo jeśli nie krótko to piłkarze potrafią też grać dłuższą piłką.
Najważniejsze, że to co w zeszłym sezonie przegrywaliśmy, dziś wygrywamy lub remisujemy. Drużyna szybko się podnosi (np. Po porażce z Arką) i potrafi odrabiać straty. Dwukrotnie przegrywaliśmy i oba te mecze wygraliśmy.
Taki Widzew chce się oglądać.

#widzew #golgif #pierwszaligastylzycia #pilkarskiomnibus
  • 4
@FanaticoRosso1910 W końcu Widzew ma styl, oczyszczono szatnię i gra wygląda nieźle.

Trener Niedźwiedź układa Widzew w nowoczesnym stylu, z grona pierwszoligowych ekip to Łodzianie grają najbardziej uporządkowaną piłkę. Czasem jak oglądam Widzewiaków to mam wrażenie że próbują grać to co kadra Paulo Sousy.

Przede wszystkim Widzew w końcu zyskał elastyczność, wcześniej nieraz bił głową w mur zawodnicy grali zbyt sztywno taktycznie.

W takiej formie Widzew i skuteczna do bólu Korona to