Wpis z mikrobloga

Za każdym razem jak ktoś próbuje wmówić, że kobiety i mężczyźni sa tacy sami i trzeba ich zachowanie traktowac tak samo to ogarnia mnie pusty śmiech. Różnimy się na wielu różnych plaszczyznach i dyktuje to głównie biologia.

Facet, który rucha wiele kobiet nie jest traktowany tak samo jak kobieta, która daje sie r----ć dużej ilości mężczyzn przynajmniej z 3 powodów:
1. Wychowywanie cudzego dziecka to jeden z największych lęków mężczyzn. Kiedy kobieta zajdzie w ciążę może wmówić swojemu mężowi, że to jego dziecko(mężczyzna nie ma takiej możliwości). Dlatego rozpustne zachowanie kobiet nie jest dobrze widziane w oczach społeczeństwa - jak raz sie wejdzie na karuzelę to ciężko z niej zejść, a co za tym idzie wieksza szansa na bycie tatusiem dla cudzej spermy.
2. Zdobycie seksu dla kobiety jest dużo prostsze niz dla mężczyzny, a ludzie cenią bardziej rzeczy trudne do zdobycia/rzadkie. Wyobraźmy sobie sytuację, w której przecietna kobieta staje na schodach w klubie i krzyczy na całą salę"kto pierwszy zlapie mnie za dupe z tym bede się dziś r----ć". Idę o zakład, że faceci by sie chcieli staranować, a po drodze na schodach 2 mężczyzn byloby zadeptanych. Jeśli by tak krzyknął przeciętny facet to za tylek złapałby go co najwyżej jakiś gej. Jesli nie wierzycie załóżcie profil bez zdjecia dla kobiety i mężczyzny z jedna informacja na zdjeciu profilowym - "jestem tu tylko dla seksu" i porównajcie ilość matchy :)
3. Kobieta to matka natura - to ona ma władzę nad pulą genową naszej populacji. To ona dopuszcza do siebie mężczyzn i decyduje co jest warte, a co nie jest warte przedłużenia linii życia. Sam s--s wiąże sie z konsekwencjami tylko dla kobiety - 9miesiecy bezpłodności i ofierowanie swojego ciała innemu czlowiekowi - to cena jaką placi kobieta. Facet jeszcze tego samego dnia moze zapłodnić inną kobietę. Kobieta może mieć duże problemy w samotnym wychowywaniu potomstwa(kiedyś było to wręcz niemożliwe) - dlatego wysoko punktowane spolecznie zachowanie u kobiet to zaobraczkowanie jednego wysokiej jakości faceta, który będzie dostarczal bezpieczeństwo i da zdrowe i silne dzieci(co jest ciężkie, bo taki facet bedzie miec wiele opcji no i trzeba sie powstrzymać przed nieskończona ilością doznań, które mogliby dostarczyć inni faceci)
Bonus:
4. S--s dla kobiety to w 90% przypadkow akt posłuszeństwa, poddaństwa, s--s dla mężczyzny to akt dominacji (chodzi mi tu o samą penetracje).

#zwiazki #s--s #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #p0lka #podrywajzwykopem #gownowpis
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BurzaGrzybStrusJaja: Ja o kozie, ty o wozie.

Nie sprzeczam się z tym, że jest różnica w społecznym odbiorze miedzy seksem kobiet i mężczyzn. Zgadzam się z tym, że z racji tego, że faceci nie mają monopolu na s--s to będą oczerniać kobiety które go frywolnie uprawiają. Czy to z racji tego, że boicie się wychowywać nie swoje dziecko, czy z racji samego faktu, że zazdrościcie kobietom, że mają s--s na zawołanie, nie mnie to oceniać. Tak było, jest i prawdopodobnie będzie, puki nie przestaniemy zaglądać sobie do łóżek i brać to jako miarę wartości człowieka.

Sam napisałeś,
  • Odpowiedz
Takiego festiwalu głupot to ja dawno nie słyszałem (żartuję , bo to jest jedyna argumentacja jaką słyszę od zawsze XD) Odpowiedz dlaczeg,o tkwi w zrozumieniu układu nagrody, to taka podpowiedz od kogoś z doświadczeniem. Nie bez powodu to kobiety stoją za rozpadem większości współczesnych związków czynen, natomiast, ja nie zapominam także o mózgach, których nie nawet nie znam i szczerze to ich nienawidzę bardziej od wszystkich zebranych kobiet na tym wykopie.
  • Odpowiedz