Wpis z mikrobloga

Za każdym razem jak ktoś próbuje wmówić, że kobiety i mężczyźni sa tacy sami i trzeba ich zachowanie traktowac tak samo to ogarnia mnie pusty śmiech. Różnimy się na wielu różnych plaszczyznach i dyktuje to głównie biologia.

Facet, który rucha wiele kobiet nie jest traktowany tak samo jak kobieta, która daje sie ruchać dużej ilości mężczyzn przynajmniej z 3 powodów:
1. Wychowywanie cudzego dziecka to jeden z największych lęków mężczyzn. Kiedy kobieta zajdzie w ciążę może wmówić swojemu mężowi, że to jego dziecko(mężczyzna nie ma takiej możliwości). Dlatego rozpustne zachowanie kobiet nie jest dobrze widziane w oczach społeczeństwa - jak raz sie wejdzie na karuzelę to ciężko z niej zejść, a co za tym idzie wieksza szansa na bycie tatusiem dla cudzej spermy.
2. Zdobycie seksu dla kobiety jest dużo prostsze niz dla mężczyzny, a ludzie cenią bardziej rzeczy trudne do zdobycia/rzadkie. Wyobraźmy sobie sytuację, w której przecietna kobieta staje na schodach w klubie i krzyczy na całą salę"kto pierwszy zlapie mnie za dupe z tym bede się dziś ruchać". Idę o zakład, że faceci by sie chcieli staranować, a po drodze na schodach 2 mężczyzn byloby zadeptanych. Jeśli by tak krzyknął przeciętny facet to za tylek złapałby go co najwyżej jakiś gej. Jesli nie wierzycie załóżcie profil bez zdjecia dla kobiety i mężczyzny z jedna informacja na zdjeciu profilowym - "jestem tu tylko dla seksu" i porównajcie ilość matchy :)
3. Kobieta to matka natura - to ona ma władzę nad pulą genową naszej populacji. To ona dopuszcza do siebie mężczyzn i decyduje co jest warte, a co nie jest warte przedłużenia linii życia. Sam seks wiąże sie z konsekwencjami tylko dla kobiety - 9miesiecy bezpłodności i ofierowanie swojego ciała innemu czlowiekowi - to cena jaką placi kobieta. Facet jeszcze tego samego dnia moze zapłodnić inną kobietę. Kobieta może mieć duże problemy w samotnym wychowywaniu potomstwa(kiedyś było to wręcz niemożliwe) - dlatego wysoko punktowane spolecznie zachowanie u kobiet to zaobraczkowanie jednego wysokiej jakości faceta, który będzie dostarczal bezpieczeństwo i da zdrowe i silne dzieci(co jest ciężkie, bo taki facet bedzie miec wiele opcji no i trzeba sie powstrzymać przed nieskończona ilością doznań, które mogliby dostarczyć inni faceci)
Bonus:
4. Seks dla kobiety to w 90% przypadkow akt posłuszeństwa, poddaństwa, seks dla mężczyzny to akt dominacji (chodzi mi tu o samą penetracje).

#zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #p0lka #podrywajzwykopem #gownowpis
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jojac70 jeżeli myślisz, że te słowa stanowią synonimy:
Dziewica do czasu poznania Ciebie=wierna
To możesz się jeszcze w życiu zdziwić. Każdy szlauf był kiedyś dziewicą, a obecne życie jest wręcz bombardowane seksualnoscią. To że poznasz dziewicę, nie gwarantuje Co tego, że po pierwszym razie nie będzie chciała sprawdzić, jak to jest z innym ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
No i wiem ze w dzisiejszych czasach kobiety się nie szanują i znalezienie takiej graniczy z cudem.


@BurzaGrzybStrusJaja: A skąd się wzięło to, że kobieta która uprawia seks z różnymi partnerami się nie szanuje? Co ilość partnerów seksualnych ma do szacunku do samego siebie?
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Twój wpis jest zupełnie bez sensu. W dzisiejszych czasach to nie kobiety się nie szanują. To mężczyźni tacy jak Ty nie szanują kobiet. Takie prymitywy sprowadzają je tylko do roli maszyny mającej rodzić dzieci i dawać dupy. Kobiety to nie psy, żeby je tresować... Możesz mieć swoje wymagania ale nie oczekuj ideałów jeżeli sam nie jesteś idealny. Proste.
  • Odpowiedz
@jojac70: Większość kobiet nie myśli jak Ty. Kiedyś moja ex sie odezwała do mnie po roku żeby sie zapytać tylko o to jak "stoję z ruchaniem", bo myślała, że mi to nie idzie :D 90% lasek z jakimi rozmawiałem (w koleżeńskim charakterze też) do czynienia nie ma nic do ilości partnerów seksualnych faceta, traktują to neutralnie. Za to prawiczek >23 lat nie raz jest skreślany, ale tutaj wiąże sie to
  • Odpowiedz
@Malinowy_homar_ no i widzisz, nie zrozumiales/as wpisu. Od razu doczepiasz mi jakiś zestaw poglądów, ktorych nie mam.
Ja tylko napisalem, że kobieta się puszcza, a mężczyzna rucha - co nie oznacza że nie szanuje kobiet.
Kobieta rodzi sie z wartością, a mężczyzna musi sobie ją wypracować.

Przykro mi ale rodzimy sie tylko po to żeby przekazać nasze geny dalej. Wszystko inne co wokól nas sie dzieje to tylko pewna abstrakcja, która
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Ale twój wpis w żaden sposób nie odpowiada na moje pytanie. Co ma szacunek do siebie do ilości partnerów? I dlaczego to ma dotyczyć tylko kobiet? Czy jak facet chodzi na dziwki to też nie szanuje siebie?

Jeśli dwie osoby niebędące parą spotykają się na seks, używają odpowiedniego zabezpieczenia, sprawia im on przyjemność, nie robią tym nikomu krzywdy, więc w jaki sposób takie spotkanie może być wyrazem braku szacunku do siebie?

Prędzej można powiedzieć że się "nie szanuje" o osobie, które nadużywa alkoholu, narkotyków, je śmieciowe żarcie, bądź robi coś wbrew
  • Odpowiedz
@chomiczek_123 napisalem liste 4 rzeczy przez ktore Twierdzę, że jest różnica w spolecznym odbiorze miedzy seksem kobiet i mężczyzn. Jeśli twierdzisz inaczej podaj kontrargumenty, a nie że "każdy moze i seks jest fajny i przyjemny, elo".

Seks jest jedna z najważniejszych rzeczy jaka robimy w życiu - potrzeba jego zaspokojenia znajduje sie zaraz obok jedzenia i picia. Nie leży on w centrum moich zainteresowań i nie myślę o nim ciągle (to
  • Odpowiedz