Wpis z mikrobloga

@xdTM:
A ja mówię o sztywnych zakazach.
Tak właśni myśl lewactwo:
"jak mozna ...zakazać!"
- a potem się okazuje, że inni dostają przez ich "jak można".
Równie dobrze można zakazać poróżowania (wczasy) czymkolwiek, bo zawsze to CO2. Max 5 km od domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do pracy lewactwo jeszcze pozwoli, ale wakacje to tylko na mapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChrisClever
@27er pomijacie panowie jedną kwestię. Całe lotnictwo w Unii Europejskiej opiera się o #!$%@? system dotacji, kroplówek i zwolnień z podatków. Gdyby uwolnić rynek lotniczy, to koszta uniemożliwiłyby maluczkimi latanie samolotami, to się po prostu nie opłaca, nawet bez kosztów środowiskowych. Także taki zakaz byłby kolejnym bohaterskim rozwiązywaniem problemów nieznanych w innym systemie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@27er: Bo w Polsce jedyny sposób osiągania pewnych rozwiązań z zachodu to ich podpatrywanie i zmuszanie ludzi do ich stosowania. Szkoda tylko, że kopiuje się tylko cel, a nie środki, które do niego prowadzą. Przykładowo - tworzenie ekostref i zamykanie miast. W miastach typu Berlin nim do tego doszło stworzono całą sieć transportu miejskiego, wspólnych biletów i parkingów park&ride. Efekt jest taki, że mnie nikt nie zmusza do zostawienia samochodu i
Latanie Ryanairem z Warszawy do Gdańska czy Wrocławia za 9zł to świetna sprawa, 20minut w powietrzu i lądowanie ( ͡º ͜ʖ͡º) świetnie sie tak lata a raczej to latalo się bo przez pandemie już to nie wroci, nie mniej jak się komuś zdarzy takie promo to polecam, świetna sprawa. Do Gdańska polecialem i wróciłem tego samego dnia, pociągiem byłoby to niemozliwe. #bekazlewactwa
@zbiczek możliwe ale ile ci zostanie na zwiedzanie, polazenie po plaży zważając ze to jeden dzień? Nawet o połowę mniej, uwzględniając dodatkowo że nie będzie opóźnień pociagu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@27er: to jest myślenie typu, zakazać lotów w kosmos, bo ekologia i dzieci głodują.
A żaden nie pomyśli, że to postęp zredukował biedę i tylko dalszy postęp i, np kopalnie na asteroidach, jest w stanie polepszyć życie kolejnych ludzi.
Chorzy ludzie bez żadnych wartości prócz virtue signalling.