Wpis z mikrobloga

#orange #!$%@?ło!

mama, starsza już kobieta zaczęła mi się skarżyć, że coś szybko ubywa jej pieniędzy z konta prepaid. szybko przejrzałem billingi, no fakt, częściej do mnie dzwoni, mogło jej się zdawać. ale dzwoni ostatnio znów, że niedawno doładowała konto, a potem nie mogła się dodzwonić przez brak środków na koncie. co się okazało?

Naciągacze z orange, zasubskrybowali ją do usług gdzie jest dziecko oraz chron dzieci w sieci! Jak to zrobili? Pani konsultantka z czatu zdradziła sekret. Na numer telefonu leci SMS flash - dla niewtajemniczonych, to takie powiadomienie od operatora, SMS, który wyświetla się od razu na ekranie, na starszych urządzeniach praktycznie nie pozwala na interakcje z telefonem, bo zajmuje cały ekran. I w tym smsie jest, że hej, włączyliśmy ci usługę, będziesz bulił hasj co miesiąc, no chyba, że wyślesz nam SMSa, to ci usługę wyłączymy.

Czaicie jakie #!$%@?? Jakoś ja sobie #!$%@? takiego smsa nie przypominam, a otrzymała go starsza osoba, która SMSa o rezygnacji w życiu nie byłaby w stanie wysłać.

Z tego co czytam, to takie akcje zdarzały się już wcześniej. Sprawdźcie usługi waszym mamom, tatom, babciom i innym mniej zorientowanym technicznie członkom waszych rodzin i bliskim. Zaraz leci zgłoszenie do wszystkich organów kontrolnych jakie tylko znajdę w internecie, łącznie z tymi uninym rzecznikiem praw konsumenta.

Co ty na to @OrangeEkspert - nie wstyd wam stosować metod niczym na sprzedaży garnków staruszkom?

#oszukujo #gorzkiezale
  • 38
@pp53: Przecież tylko na kartę się opłaca. Tylko, że trzeba ogarniać temat, a nie doładować konto i koniec, dziej się!

Mam Orange, tam jest taki pakiet na miesiąc za 28 zł, że ma się wszystko za darmo do wszystkich + ileś tam internetu, który się gromadzi z miesiąca na miesiąc. Tylko zauważyłam, że MMSy są płatne, ale MMSy to tylko do mamy wysyłam, bo reszta świata ogarnia messengera, e-mail i inne
@henk: Mają już rozprawę w sądzie za to #!$%@? i dopóki nie będzie ta sprawa rozstrzygnięta to każdy konsultant przyjmuje reklamację za to i przeważnie oddają pieniądze. Ale 90% nawet nie składa reklamacji. Dzwoń