Wpis z mikrobloga

Ehhh jeden koleś z którym chodziłem do technikum założył grupę na Messengerze, wział się za organizację spotkania absolwentów po 8 latach odkad skończyliśmy szkołę. Wszystko dobrze szło i było sporo chętnych, ale nagle konwersacja się mocno wyciszyła, parę osób napisało, że "no jednak nie wiem" a potem organizator napisał, że spotkanie nie dojdzie do skutku ze względu na niską frekwencję.
Dzisiaj pisze do mnie jeden taki kolega, co to nawet się do mnie odzywał w szkole, czy będę o 19:00 w umówionym miejscu, czy sam prosto do baru dotrę.
Jednak spotkanie dojdzie do skutku, tylko umówli się beze mnie. Ten co do mnie napisał, jak się skapnął co #!$%@?ł to przystąpił do jakiegoś damage control, że może podbije do mnie pod blok na piwo zanim pójdzie z nimi się bawić, ale napisałem, że teraz to już mam plany na inną imprezę. Ogólnie jego puenta zawierała się w "no wiesz, oni mają firmy, żony i dzieci, nie chcieli cię męczyc swoimi tematami".
No, to teraz siedzę na tej swojej imprezie. Wziąłem rower i pojechałem do lasu na piwo i kiełbasę, sam. Chłop 28 lat, śmiechu warte.

#spierdotrip ##!$%@? #podrozujzwykopem #podroze
Pobierz
źródło: comment_1630759901blCYMJr9tDcf0PMnW0SwmU.jpg
  • 211
@TavarishPiesov: ale miałeś #!$%@? w szkole, ha tfu na takich zyebów. My mieliśmy ziomka w klasie, który również miał podobny problem z ilością włosów i nikt ma to uwagi nie zwracał, a gość był dobrym śmieszkiem. Mówił, że te włosy to ma po mamie xD nawet na studiach z nim mieszkałem i do dziś mamy kontakt. Na prawdę, współczuję Ci, że musiałeś się z takimi #!$%@? użerać, yebać ich. Ale mi
@TavarishPiesov: W #!$%@? smutne serio, nic nie straciłeś prawda jest taka, że z takimi ludźmi lepiej kontaktów nie utrzymywać bo nawet nie tyle mentalnie siedzą w gimnazjum co nie mają po prostu kręgosłupa moralnego, tzw pokolenie bez wytycznych. Kiedyś trzeba było mieć rozpisane 10 przykazań i być bogobojnym, żeby się nie #!$%@?ć i nie kraść. Jak widać religijny kaganiec jednak był potrzebny pospólstwu.
@TavarishPiesov: ale bym sobie na takie ognisko poszła! Sto razy lepsze niż spotkanie "absolwentów" ze szkoły. Z doświadczenia - omijam je szerokim łukiem, bo ci ludzie to już dawno "nie moi" ludzie, więc krzyżyk im na drogę. Olej ich miras. Ci dorośli to dalej dzieci :) jak widać, po ich zachowaniu.
@TavarishPiesov: j£bać ich, jak są takimi fałszywymi z)ebami to i tak milej czas spędzisz z tym suchym drewnem w tle i piwkiem niż z nimi. Lepiej dla Ciebie. Fałszywe osoby lepiej omijać. Pozdro.
@TavarishPiesov nie jesteś jedyny, też przy dojrzewaniu obroslem i mam dystans do siebie, jak mnie zaczęli nazywać gorylem, to im tylko odpowiadałem, że przynajmniej nie marznę w zimę i ich dziewczyny mają się u kogo ogrzać, nawet nie wiesz jak ich to odpalało xD
@zielona_pomarancza: SUBOPIE bandyto ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale masz racje sporo ludzi jak założy jednoosobową działalność gospodarczą uważa się za "wielkiego pana" "biznesmana" i tys niegodzien na nich nawet spojrzec XDD gardze takimi podludziami, a jeszcze 15 lat temu klepali biede w gospodarstwie u swoich starych, a teraz w mieście wielcy panowie na jednoosobowej dzialalności gospodarczej
( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TavarishPiesov: #!$%@? zachowanie, ale ogólnie czego się spodziewałeś po takim spotkaniu?
Że zostaniecie bff forever czy może dalej masz żal i chciałbyś usłyszeć przepraszam?
Na takich spotkaniach każdy się flexuje a ty poczciwy chłop powiedziałbyś prawdę i znowu byś się głupio czuł