Wpis z mikrobloga

@Annonekk: tak samo było jak szukałem pracy na wakacje, wszędzie zaznaczone "bez doświadczenia" czy jakichś większych wymagań, a same oferty z: minimum 2 lata doświadczenia w glebogryzarnictwie, prawo jazdy na motorówkę, karta wędkarska itd (Wyłączając oczywiście biedaoferty w stylu 8h dziennie za 6 zł)
@Annonekk: otworzyłem allegro i chciałem zobaczyć jak wyglądają oferty pierścionków zaręczynowych

na dzień dobry pokazuje mi oferty pierścionków z plastiku chyba, 25zł, 40zł, 99zł

dobra, jest filtr na materiał: zaznaczam złoto, białe złoto, srebro

a tu dalej pokazuje pierścionek za 20zł - patrzę co zaznaczone - a tam ... wszystko xD złoto, platyna, białe złoto, bo jest możliwość wielokrotnego wyboru to zjeby zaznaczają wszystko xD
@Annonekk: tak samo miał być chyba obowiązek pokazywania zarobków w ogłoszeniu ale dalej większości tego nie ma .
Więc musisz się #!$%@?ć przez rekrutację by dowiedzieć się że szukają kogoś z doświadczeniem, po studiach o oferują minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Annonekk jak szukałem pracy bez doświadczenia i miałem takie kwiatki to i wysyłałem - albo są amebami które źle wrzucają oferty albo doświadczenie jest dla nich najważniejszym wyznacznikiem i wezmą kogoś bez