Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Parę lat po instalacji znaczna ilość diod już się popsuła lub mruga. Sprawia to efekt zaniedbanego neonu gdzieś w Nowej Hucie lub na Ukrainie. Czemu tego nikt na bieżąco nie konserwuje?

Gdyby Krakowowi zależało na tytule zielonej stolicy, czy o co tam on się teraz nieudolnie ubiega, to można by było owinąć całą kopułę bluszczem pochłaniającym dwutlenek węgla. Nie byłoby pieniędzy z reklamy od Tauronu, ale byłaby międzynarodowa sława #krakow #czyzyny
Pobierz DerMirker - Parę lat po instalacji znaczna ilość diod już się popsuła lub mruga. Spra...
źródło: comment_1630562128wg7hcpdwqv1OaWRTH9zI3U.jpg
  • 30
@DerMirker: aaa w nocy to w ogóle tego nie rozumiem. Strata pieniędzy faktycznie, plus nie wiem jak tam ludzie w okolicy żyją. Ja mieszkam spooory kawałek od tej areny, a czasem słyszę koncerty... I to dosyć uciążliwe, nie jestem w stanie sobie wyobrazić co muszą przeżywać mieszkańcy tych bloków blisko.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DerMirker: nie do końca wiem co masz na mysli mówiąc "znaczna", ale od początku tylko fragment wyświetlacza był wypełniony 100% a reszta co drugi rząd (albo jeszcze mniej) z uwagi na koszty - była mowa że kiedyś uzupełnią no ale ¯\_(ツ)_/¯

Mieszkańców okolicy mi nie szkoda bo tam nie ma żadnych starych bloków i każdy widział co kupuję. A arena jest miastu bardzo potrzebna, nie mamy i nigdy nie mieliśmy takiego
@DerMirker: nie wierzę w to, że nic nie będzie słychać. Sama wynajmuje mieszkanie, które również ma takie fantastyczne szczelne okna. Od hałasów idzie oszaleć. Dla mnie ta okolica do zamieszkania to totalnie no go. A miejscówka fajna pod koncerty i wynajem dla turystów - tylko co z tego jak przy covidzie może biznes całkiem padnąć jak wjedzie nowa odmiana gamma xD
@powaznyczlowiek: ok, jeśli od początku miał się świecić co drugi rząd, to w porządku. Z tym że dopiero teraz zauważyłem tę okoliczność i wygląda to tak marnie, jak na zdjęciu powyżej, czyli pracy na pół gwizdka. Do tego dochodzą też uszkodzone diody, które dopełniają ogólnego wrażenia zaniedbania instalacji.

Arena jest miastu potrzebna, owszem, ale przestrzeń wokół niej została urbanistycznie zdewastowana, a była szansa na zostawienie tam zieleni lub stworzenia jakiejś rozrywki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: nie strasz mnie :D, właśnie kupiłem niedaleko mieszkanie (w prawdzie przy "Mogilska tower" wiec jeszcze kawałek od areny, ale mam nadzieję że nie będzie to u mnie uciążliwe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: wygląda to, tak jakby ktoś powiedział zróbmy dużo diod, ale stać nas tylko na utrzymanie połowy. Może nie będzie wyglądać źle. A wygląda jak BMW 316i w M-Pakiecie, czyli biednie.

Obecnie toczy się dyskusja, co zrobić z resztą niezagospodarowanej zieleni w tym kwartale. Jest w Sejmiku frakcja, która chętnie widziałaby tam zabudowę wysokościową (biurowce lub bloki).

Już teraz w słoneczne dni ciężko przejść alejkami w Parku Lotników, jest zbyt
Pobierz DerMirker - @powaznyczlowiek: wygląda to, tak jakby ktoś powiedział zróbmy dużo diod,...
źródło: comment_1630569943CgUScdvpMrBVbctxQyC6UI.jpg
@raav7: no to powodzenia. Ja ostatni raz biorę mieszkanie w centrum miasta. Idzie oszaleć. Dosłownie. Wdzień karetki/samochody/dzieci drące ryja, nigdy nie jest cicho/sąsiedzi z wiertarkami. W nocy debile drifterzy/czasem pijana patologia. W nocy w weekendy koncerty - nie muszę wychodzic z domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyny plus to wszędzie blisko. Ale ja zdecydowanie wolę dojeżdżać xD