Wpis z mikrobloga

Zagrałbym w sobie w jakiegoś Gothic'a albo coś podobnego. 1 i 2 ograna w tym roku, Elex w poprzednim, Risen 2 kilka lat temu; te gry odpadają. Gothic 3 przestałem grać w którymś momencie (głównie przez buga, który mi popsuł grę), świat zbyt duży i wiele bezsensownych questów jak dla mnie. Do Risena podchodziłem kilka razy, zawsze na początku odpuszczałem. Risen 3 podchodziłem raz, odpadłem na początku.
Może jakieś mody?
#gothic #gry
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Panjanpan:
Wiedźminy rozumiem wszystkie ograne, Skyrim to samo? Jeszcze możesz tych nowszych Assassynów dziabnąć, Origins, Odyssey, Valhalla.
Ogromne światy i elementy rpg.

Arcania jeszcze ewentualnie, nie jest wybitna ale klucz można kupić za 10 zł to żadne ryzyko jak nie podejdzie.
  • Odpowiedz
@Pesadelo: Wiedźminy ograne, Skyrim mi się nie podobał. Serii AC też nie lubię. Arcanie próbowałem lata temu, może spróbuję jeszcze raz bo kompletnie o niej zapomniałem.
  • Odpowiedz
@Panjanpan:
Akurat kilka miesięcy temu ograłem Arcanie, była w paczce na promocji z dodatkiem Upadek Setarrif za jakieś 14 zł to sie skusiłem.
Nie ma to wiele wspólnego z Gothiciem, ale też nie powiem że to jakiś niegrywalny crap.
Zwłaszcza z sentymentu fajnie było zobaczyć Diego, Gorna, Lee, Lorda Hagena, Xardasa czy Bezimiennego.
Ogólnie taki średniaczek 5/10 ale jako fan Gothica nie mogłem pominąć kolejnego spotkania z ziomkami z górniczej
  • Odpowiedz