Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Btw raczej polecam, kupiłem za 2 stówy chyba, nawet fajnie chodziła, ale już na początku bateria coś słabo trzymała może z 5-6 dni, a potem już w ogóle nie chciała się włączyć, a akurat miała baterię full. Otworzyłem spór na allegro, ale do tej pory nie zebrałem się żeby wysłać im, a chyba też już minie trzeci tydzień
@Felonious_Gru: Mam w domu ta z wyświetlaczem i bez. Obie działają w zasadzie tak samo i bardzo dobrze. Na wyświetlaczu pokazuje czas szczotkowania i rysuje mapę gdzie nie było szorowane, w sumie bezsensowny bajer. Bateria trzyma tak długo że nie pamiętam kiedy ładowałem. Bardzo dobre końcówki, długo trzymają proste włosie.
@Felonious_Gru: mam biała (oclean x) z wyświetlaczem prawie 2 lata. Spoko i wole mieć wyświetlacz bo moge sobie od ręki zmienić czas mycia, siłe i pokazuje po każdym myciu poziom baterii (ładowanie raz na 3 tygodnie).
Końcówki oryginalne dosyć drogie jak na chiński rynek. (spodziewałbym sie ceny 2x niższej)
@Felonious_Gru: ja ostatnio kupiłem od chinola to i jestem zadowolony:
https://m.pl.aliexpress.com/item/1005001596615134.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.2c238224QmzOiE&browser_id=2afd187aafa143b784a058974424b569&aff_trace_key=cf88da5d10484dbaaae47b15177e7b14-1590002669087-04685-VnYZvQVf&aff_platform=msite&m_page_id=17b9d773837f9ca5fff1f3b2c2c51cb9049d6a7f84&gclid=&_imgsrc_=ae01.alicdn.com%2Fkf%2FHdfee7d421ada4b6c8701cdd7cc5d3271e.jpg_640x640Q90.jpg
Ma fajną stacje do ładowania i dezynfekcji (zapala się lampka UV przez ok minutę po zamknięciu drzwiczek). Posiada też pudełko turystyczne i sporo główek ( oczywiście ta najdroższa wersja). Nie mają tylko polskich wtyczek prądowych ale wystarczy kupić przejściówkę za 2,5 i działczy. Real foto:
Pobierz
źródło: comment_1630435293sFXQ37NOAams6XT5qJnr9c.jpg
@Felonious_Gru ja ostatnio też szukałam i pytałam na wykopie i zdania były różne
kupiłam oclean x pro, jak już kupiłam to się okazało, że ludzie narzekają, że im się nie łączy z apką, ale u mnie działa
tyle że ostatecznie zdałam sobie sprawę, że lepiej było kupić jakąś seago na allegro, bo sporo tańsza
apka szału nie robi, od razu dowiedziałam się, że ładnie myję ząbki i jak włączam ją co jakiś
@Felonious_Gru a ile kosztowała?
Różowa, bo lubisz różowy czy była najtańsza? :D
Ja jak swoją brałam to najtańsza była różowa i niebieska, ale niebieska była brzydka i też mam różową. Czasem taniej są z chin, w lipcu jeden mirek wrzucał tę moją za parę dyszek taniej, ale pomyślałam, że wolę w Polsce kupić, bo w razie reklamacji będzie łatwiej.
@Felonious_Gru a, no to tak jeszcze spoko cena

No i różnica w cenie białej i różowej nieduża, więc jak najbardziej warto dopłacić 5 zł do białej :D

Najgorzej jak się szuka szczoteczki i każdy co innego mówi. Ja nad swoją długo się zastanawiałam, sama nie wiedziałam jaką wybrać, no ale już mam z głowy.
Więc dobry wybór, bo ta moja to taka za bardzo jest. Nie warto było. Teraz wzięłabym inną.