Wpis z mikrobloga

Można napisać milion artykułów o tym, że piękno jest w każdym rozmiarze, nagrać tysiąc filmów o tym, że bycie otyłym jest fajne, modne i atrakcyjne, zrobić sto seriali o tym, jak otyłość nie definiuje naszego piękna czy zdrowia, ale wystarczy, że otyła kobieta zobaczy jedno zdjęcie koleżanki, która ma płaski brzuch, smukłe nogi, zgrabne pośladki oraz wcięcie w talii i cała ta chora propaganda traci jakąkolwiek moc.

#bekazgrubasow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zdrowie
#uroda #nadwaga #otylosc #medycyna
wqeqwfsafasdfasd - Można napisać milion artykułów o tym, że piękno jest w każdym rozm...

źródło: obese-men-women-looking-slim-lady-passing-jealous-fit-shape-stock-photo-man-woman-142211906

Pobierz
  • 48
@AAAAAPsik: Nie, jest po to aby zniszczyć podstawową jednostkę społeczną jaką jest "zdrowa, pełna rodzina".

Jeśli będziemy prać mózgi młodym kobietom, że otyłość jest super, fajna, seksy i podniecająca to więcej młodych kobiet będzie otyłych oraz mniej będzie próbowało schudnąć.

Raz, że otyłość jest seksualnie odpychająca i tylko osobom chorym psychicznie podobają się osoby otyłe a dwa - im większa waga, tym mniejsza płodność.

Każda ulana Juleczka to 1 potencjalna żona
@wqeqwfsafasdfasd: od zawsze byłam dosyć szczupła, nie stosowałam żadnej diety, ale tez nie ćwiczyłam. Po prostu zwykła szczupła sylwetka. Dopiero od stycznia chodzę na siłkę. Nigdy w życiu nie skomentowałam do kogoś wagi. A zawsze sama największy hejt dostawałam od osób plus size, które próbowały stosować dietę i ćwiczyć, ale jakoś im nie wychodziło. Poszłam kiedyś na paznokcie i kosmetyczka z klientką urządziły sobie na mnie lincz, ze jestem tak szczupła,