Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Btw raczej polecam, kupiłem za 2 stówy chyba, nawet fajnie chodziła, ale już na początku bateria coś słabo trzymała może z 5-6 dni, a potem już w ogóle nie chciała się włączyć, a akurat miała baterię full. Otworzyłem spór na allegro, ale do tej pory nie zebrałem się żeby wysłać im, a chyba też już minie trzeci tydzień
Nighthuntero - @Felonious_Gru: Btw raczej polecam, kupiłem za 2 stówy chyba, nawet fa...
@Felonious_Gru: Mam w domu ta z wyświetlaczem i bez. Obie działają w zasadzie tak samo i bardzo dobrze. Na wyświetlaczu pokazuje czas szczotkowania i rysuje mapę gdzie nie było szorowane, w sumie bezsensowny bajer. Bateria trzyma tak długo że nie pamiętam kiedy ładowałem. Bardzo dobre końcówki, długo trzymają proste włosie.
@Felonious_Gru: mam biała (oclean x) z wyświetlaczem prawie 2 lata. Spoko i wole mieć wyświetlacz bo moge sobie od ręki zmienić czas mycia, siłe i pokazuje po każdym myciu poziom baterii (ładowanie raz na 3 tygodnie).
Końcówki oryginalne dosyć drogie jak na chiński rynek. (spodziewałbym sie ceny 2x niższej)