Wpis z mikrobloga

Patrzcie wykopki, kupiłem coś co będzie gówno warte za 10 lat czego nie potrzebuje zamiast kupić coś co będzie dużo warte cały czas czego potrzebuje. Tak trzeba żyć xD
@derton778: szanuję za odwagę, nie każdego stać na taki ruch. Jeżeli Ci z tym dobrze to powodzenia, Twoje życie i Ty w nim jesteś najważniejszy.

Mój motor stoi w stodole, już od paru lat nie mam czasu jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: dokładnie, po co ci hajs, jak nie wiadomo czy np. jutro nie zginiesz na motocyklu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak trzeba żyć, też ostatnio #!$%@?łem oszczędności na sprzęt foto ( ͡º ͜ʖ͡º)
@derton778: jakbym widział kolegę, który mieszka u rodziców, ma 35 lat. Rodzice już zaczęli pobierać od niego opłatę za to, że mieszka. Kiedy w końcu myślałem, że się ogarnął, odłożył 50 tysięcy na wykład we własny kąt, bo rodzice mają go dość, a on ich.
A on kupił Audi a4 z 2012 roku w ful wypasie i mi opowiada, że silnik ma orginalny przebieg, że fotele podgrzewane i super ustawienie.


#
Pobierz
źródło: comment_16301815362L0CEJvMwJuF4f7f9vAxMh.jpg
@sierzchula Diavel jest moim faworytem w tym starciu, jedynak Intruder wydaje się być motocyklem dla starszych ludzi. A Diavel moim zdaniem jest bardziej uniwersalny, liczę że kiedyś go kupię
@derton778: 15 lat temu jak miałem 18 lat zbierałem kasę na… motor, ale się zorientowałem, że dobrze mi idzie oszczędzanie a koniunktura związana z wejściem Polski do UE spowoduje wzrost cen mieszkan, wiec w moim przypadku - miał być motor, ale kupiłem mieszkanie. Nie mam co prawda motora do dzisiaj, ale też nie żałuję ( ͡ ͜ʖ ͡)
Diavel jest moim faworytem w tym starciu, jedynak Intruder wydaje się być motocyklem dla starszych ludzi. A Diavel moim zdaniem jest bardziej uniwersalny, liczę że kiedyś go kupię


@threads: diavel to dziwne moto, taki troche bardziej "zcruiserowany" naked. Natomiast M109R to prawilny krazownik, i nie taki tez powolny, ok 4.5s do setki. Oczywiscie to przepasc do diavela sub 3s, ale mowimy tu juz o wartosciach abstrakcyjnych dla wiekszosci zjadaczy chleba, ktorzy