Wpis z mikrobloga

@panDyskoteka: Pracowałem kiedyś rozwożąc towar po sklepach, głównie chleby i warzywa/owoce
Pamiętam jak w sklepach ekologicznych zarzucałem jabłka które tam kosztowały po 20zl za kilo, a te same jabłka zawoziłem do osiedlowego sklepiku w którym były po 4zl za kilo, ale właściciel sklepu nie dopisywał BIO XD
I z resztą produktów było podobnie, ale cóż za głupotę się płaci XD
@Big_Fomo: chyba nie widzisz różnicy między pewnym nieetycznym lub nielegalnym wprowadzaniem klienta w błąd a wielkim j3bitnym napisem GO Vege i napisie że jest roślinny poniżej xd musisz być serio upośledzony jak panowie wyżej pisali.
Takim przykładem (kiedyś wiele razy już to było) są produkty firmy Jagr która opakowaniami i nazwa może wprowadzić w błąd klienta. Trzeba sprawdzić skład wręcz by zrozumieć co to za produkt (a pewnie stoi wśród normalnych
mikau - @Big_Fomo: chyba nie widzisz różnicy między pewnym nieetycznym lub nielegalny...

źródło: beztytulu(1)

Pobierz
@Big_Fomo: nic nie rozumiesz, chodzi o to co jest jak byk napisane. Ale rozumiem że albo jesteś jednym z tych świrów mięsożerców których boli że produkty vege wyglądają jak twoje mięsko kochane albo druga opcja - jesteś kompletnym ignorantem który nie patrzy co kupuje i wziął vege produkt nie rozumiejąc co to znaczy że gyros jest roślinny i spłakał się że nie umie w życie XD mam nadzieję że kiedyś nie
@mikau: w smietanie jagar tez jest napisane ze to nie jest smietana, ze nie doczytasz to juz inny problem . Jak ktos mysli ze kremowa smietanka nie jest to samo co smietana to ignorant i swir, ktory nie patrz co kupuje i splakal sie ze nie umie w zycie :D
P.S. Ulubione odpowiedzi wykopkow jak juz nie maja co pisac, to nazywanie kogos swirem albo ignorantem :D no super argumenty. Wazne
@Big_Fomo: no jesteś ignorantem jeśli kupujesz gyros wegański pomimo ogromnych napisów że to jest produkt roślinny w pełni. Produkt który przedstawiłem zaś nigdzie nie ma napisane wprost że jest podróba na opakowaniu. Ot, cute nazwa że coś tam śmietanowe, coś tam kremowe, i znajdzie się taki big fomo czy jego babcia którzy to kupią bo tańsze i stoi tam gdzie śmietany. Tak właśnie wykorzystują ludzkie nierozgarnięcie, już nie wspomnę że to