Wpis z mikrobloga

30 minut temu skradziono mi mitsubishi outlander z parkingu biedry na ul. Ostródzkiej #bialoleka #warszawa.
Miał charakterystyczną żółtą holenderską blachę i dwa dziecięce foteliki w środku.
Trochę strzelam na oślep ale może ktoś coś zobaczy. Proszę o kontakt ze mną lub policją

#marki #zielonka #tarchomin #brodno #targowek #zabki
mlesz - 30 minut temu skradziono mi mitsubishi outlander z parkingu biedry na ul. Ost...

źródło: comment_1630059427bphRVi3xCPCYbpe1p6G5oq.jpg

Pobierz
  • 83
@Hrabia_Horeszko: Ja mam dodatkowe zabezpieczenie na aplikacje telefonu. Jak w telefonie mam wyłączoną apkę, albo telefon jest poza zasięgiem bluetooth to samochodu nie można odpalić. Nie wiem na ile jest to skuteczne, ale mam nadzieje, że chociaż w biały dzień spod sklepu nie ukradną mi samochodu. Wiadomo, że jak się uprą to zabiorą.
@karpiel_w_bulecke takiego wała wygodny, benzyna w automacie wyje tak że lepiej w zatyczkach jeździć, fotele mają gówniane trzymanie boczne, drzwi zrobione z blachy po puszkach paprykarzu szczecińskiego a na dziurach giba się jak #!$%@? rezus, wiem bo mam. Ale się nie psuje, jest mega tani w utrzymaniu i zimą daje radę.
@jasiowy_jasio: W ogóle nieskuteczne. Każde zabezpieczenie cyfrowe jest #!$%@? warte. Złodzieje korzystają z zagłuszaczy i gameboyów, które ściągają wszystkie zabezpieczenia.
Jeżeli ktoś ma garaż, brame na pilota, dom na kod, zabezpieczenia na bluetooth i pochowane nadajniki to jest to wszystko mniej skuteczne niż łańcuch z kłódką.
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak wygląda taka kradzież, nikt sie do niczego nie podpina, a złodzieje fur dzisiaj to nie żadni geniusze zbrodni. Fakt