Wpis z mikrobloga

@madmrzaz:

Widać, że nie miałeś zbyt dużo do czynienia z wyższą edukacją, bo twoja opinia opiera się na małpowaniu opinii anonów z 4chana jak NPC. Lewackie uniwersytety w Polsce. xD

Polski wariant konserwatyzmu (amerykański zresztą w dużej mierze też) opiera się na wąskich horyzontach i strachu przed nieznanym, stąd logicznym jest że nawet sam wyjazd do innego miasta, wyrwanie się z środowiska i poznanie nowych ludzi zdecydowanie od tego konserwatyzmu odsuwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@placebo_: Nauka, wykształcenie, fakty są lewackie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NaczelnyWoody: fakty, tymczasem... 2137 płci, transwomen are women i każdy biały jest obciążony grzechem pierworodnym white privilege, a logika, rozum, kompetencje i fakty to ucisk kolonialnego patriarchatu xD

Robicie sobie heheszki z wpisu Partyka nie zdając sobie sprawy, że przeciętna konserwa w USA jest bardziej liberalna niż przeciętny polski lewak, a uniwerki serio co raz bardziej
Pobierz
źródło: comment_1630065812COWINK24edghHBArJtuaj6.jpg
@szpongiel:
Mam na ciebie akurat 5 minut, bo siedzę na kiblu. Bo ten komentarz jest idealnie jakościowo do odpowiedzenia w przerwie od siedzenia na kiblu a podcierania dupy.

2137 płci

Prawacki chochoł, którego prawaki sami sobie wymyśliły i teraz dzielnie z nim walczą. Nikt normalny nie twierdzi, że płci jest 9999. O to o co prawactwo łapie ból dupy to o spektrum mózgowe czyli to, że praktycznie nie ma myślącego w
Pobierz
źródło: comment_1630069463ccJiTVCODBjzNHmaanjK5K.jpg
Polski wariant konserwatyzmu (amerykański zresztą w dużej mierze też) opiera się na wąskich horyzontach i strachu przed nieznanym, stąd logicznym jest że nawet sam wyjazd do innego miasta, wyrwanie się z środowiska i poznanie nowych ludzi zdecydowanie od tego konserwatyzmu odsuwa.

PS. Większość neuropków, których znam to zdecydowanie ścisłe umysły. Sam pracuję i studiuję IT.


@CzajnikZniszczenia: a większość konserwatystów których ja znam to za młodu było hardkorowymi lewakami ale później wchodzą
Tymczasem rzeczywistość pokazuje że ludzie częściej wyrastają z korwinizmów i innych podobnych bzdur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CzajnikZniszczenia: Gdzie? Jacy ludzie? U ciebie w mieście? W Polsce? Na świecie? Fajnie się wymyśla takie tezy do dowolnej interpretacji.
Opowiedz mi o tej twojej rzeczywistości, czy w niej neuropa wygrała wybory? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arahooo:

Śmieszą Cię argumenty "bo ja mam kolege który coś tam", a sam piszesz "Większość neuropków, których znam to zdecydowanie ścisłe umysły." Dobry z Ciebie agent.

Tak jakby nie zauważyłeś różnicy, że aktywnych neuropków jest kilkudzisięciu, a Polaków około 38 milionów. Ale rozumiem, że statystyka nie jest Twoją mocną stroną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@placebo_: @CzajnikZniszczenia: Jak na razie to jedyny wasz argument to domniemana przez was glupota i zacofanie rozmowcy. Kto smie śmieć skrytykowac uczelnie wyzsze to pewnie cham i prostak. Nie przejdzie wam nawet przez mysl ze moze jednak stereotyp nie zawsze jest prawdziwy. A, no i zapomnialem o anegdotkach xD Te sa tutaj dla was niczym slowa w biblii dla katolikow.
Gdzie? Jacy ludzie? U ciebie w mieście? W Polsce? Na świecie? Fajnie się wymyśla takie tezy do dowolnej interpretacji.


@proszebardzo2: A choćby tacy, którzy zawsze windują Korwinowi poparcie do ~20% w najmłodszej grupie wiekowej. Analizując statystyki wyborów sprzed kilku lat można z łatwością zauważyć, że po wydorośleniu zmieniają preferencje, co nie jest w sumie dziwne, bo korwinizmy to bajeczki dla naiwniaków o podobnym poziomie utopijności co komunizm.
@CzajnikZniszczenia: Nie udawaj idioty. Tutaj nie chodzi o statystykę tylko o to, że słów wypowiedzianych na wykopie nie da się potwierdzić.

Twoje słowa, że znasz neuropków są tyle warte co słowa kogokolwiek o zmianie poglądów. Czyli zero.

No chyba, że jednak zaskoczysz i zaczniesz jakieś dowody przedstawiać. To których to neuropków poznałeś, kto z nich jest umysłem ścisłym? Konkrety, a nie bajkopisarstwo, bo ja sobie też mogę tu napisać, że znam
@CzajnikZniszczenia: a większość konserwatystów których ja znam to za młodu było hardkorowymi lewakami ale później wchodzą w dorosłe życie, otwierają firmy, zakładają rodziny, zamieszkują na swoim, i w pewnym momencie dociera do nich że ten bełkot o zmnieniu świata wygłaszany przez piotrusiów panów na garnuszku rodziców z tendencjami do narkomanii, to nic innego jak nastoletnie wysrywy, panie obieżyświacie studencie IT.


@proszebardzo2: No zdecydowanie jest tak xD
Pobierz
źródło: comment_1630073433wVfIyoiSmyK9w4jPza47LL.jpg
to człowieka się określa po przez oglądanie murzynów na żywo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieźle jest w tej neuropiexd


@bad_motherfucker: widział murzyna kilka razy, może nawet z nim rozmawiał, czujesz?
teraz ma tytuł do patrzenia na plebs z góry, to są te słynne szerokie horyzonty
każdy biały jest obciążony grzechem pierworodnym white privilege


Kolejny chochoł wyciągnięty rodem z prawackiego umysłu. Nikt nie bierze takich ludzi na poważnie. No chyba, że żyjesz Twitterem i obserwujesz wrednych lewaków, którzy mają 12 obserwujących xD

a logika, rozum, kompetencje i fakty to ucisk kolonialnego patriarchatu xD

Jak wyżej. Czekam na linki do wypowiedzi jakiś poważnych ludzi, którzy głoszą takie tezy i mają wsparcie większe niż 12 ich obserwujących ludzi na Twitterze.
@SlepyBazant:

Cytowany tekst...> Studiowałem na "lewackiej" uczelni. I zgadnijcie co? Przez 5 lat było tylko dwóch wykładowców, którzy jawnie okazywali swoje poglądy. Pierwsza była lewaczką, a drugi był prawicowcem i nikt przez to nie lubił mieć z nimi zajęć.


Cudowna anegdotka.

Uczelnia ma poszerzyć horyzont, pokazać pewne zależności, zmienne, że nie wszystko jest czarne lub białe. To, że nie na każde pytanie jest jedna poprawna odpowiedź, bo pewne odpowiedzi mogą wywodzić
@SlepyBazant: Chodzi mi o to, że niektórzy wykładowcy robią z wykładów manifest polityczno-światopoglądowy i nie chodzi o to, że - jak ty to napisałeś - okazują swoje poglądy ale o to, że nie potrafią się pogodzić że ktoś ma inne poglądy. Potem są przyrównania do Hitlera (przykład podawałem już wcześniej), pojawia sie cancel culture i inne potworki które wykluczają osoby o innych poglądach. No sekta. Czy to są ci ludzie,
@SlepyBazant:

ak Ty pokazujesz jakieś artykuły z zachodu, a nie z Polski


No, nikt nie powiedział że rozmawiamy tylko o Polsce. Polska jest troche 'zacofana' kulturowa i wszelkie patologie które sa normą na zachodzie, zaczynają u nas dopiero się pojawiać. Chciałbym uniknąć tych patologi i dlatego krytykuje uczelnie wyższe ( te na zachodzie też).

Już tym sugerujesz, że, przynajmniej w Polsce, nie studiowałeś.


Studiowałem, tylko nie widzę sensu przytaczać anegdotycznych dowodów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@proszebardzo2: no pacz, a ja byłem prawakiem za młodu bo dałem sobie wcisnąć narrację o jakichś murzynach i nierobach na socjalu. A potem zacząłem pracować, zwiedziłem trochę świata od krajów super bogatych po kraje biedne i zmienił się mój pogląd diametralnie. Generalnie okazało się, że konserwy to tępe zmanipulowane i toksyczne łby. Nie mające za grosz empatii obwiniające wszystkich dookoła. Szybko zdałem sobie sprawę, że to biedni ludzie bez żadnych horyzontów
@SlepyBazant: W jednym przypadku masz kawałek wykładu nagranego i wrzuconego do sieci a nie jakiś artykuł. W drugim masz urywki z nagrania w jaki sposób została potraktowana osoba o odmiennej opinii. Całość możesz bez problemu znaleźć w internecie. Wytłumacz mi proszę - tylko jak debilowi - jak można zakłamać takie nagranie ?
@SlepyBazant:

Natomiast w drugim jest coś o protesćie, że ma ktoś przyjechać.


No prawi zrozumiałeś. Na YT jest gdzieś jej filmik z całego zajścia. Przyjechała na uczelnie i robiła wywiady w których zaznaczała swoje stanowisko na różne tematy. Jej poglądy szybko się rozeszły po uniwersytecie i po paru minutach miała tłum, który krzyczał żeby #!$%@?ła.
no pacz, a ja byłem prawakiem za młodu bo dałem sobie wcisnąć narrację o jakichś murzynach i nierobach na socjalu. A potem zacząłem pracować, zwiedziłem trochę świata od krajów super bogatych po kraje biedne i zmienił się mój pogląd diametralnie. Generalnie okazało się, że konserwy to tępe zmanipulowane i toksyczne łby. Nie mające za grosz empatii obwiniające wszystkich dookoła. Szybko zdałem sobie sprawę, że to biedni ludzie bez żadnych horyzontów zmanipulowani jakimś