Wpis z mikrobloga

@madmrzaz:

Widać, że nie miałeś zbyt dużo do czynienia z wyższą edukacją, bo twoja opinia opiera się na małpowaniu opinii anonów z 4chana jak NPC. Lewackie uniwersytety w Polsce. xD

Polski wariant konserwatyzmu (amerykański zresztą w dużej mierze też) opiera się na wąskich horyzontach i strachu przed nieznanym, stąd logicznym jest że nawet sam wyjazd do innego miasta, wyrwanie się z środowiska i poznanie nowych ludzi zdecydowanie od tego konserwatyzmu odsuwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@placebo_: Nauka, wykształcenie, fakty są lewackie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NaczelnyWoody: fakty, tymczasem... 2137 płci, transwomen are women i każdy biały jest obciążony grzechem pierworodnym white privilege, a logika, rozum, kompetencje i fakty to ucisk kolonialnego patriarchatu xD

Robicie sobie heheszki z wpisu Partyka nie zdając sobie sprawy, że przeciętna konserwa w USA jest bardziej liberalna niż przeciętny polski lewak, a uniwerki serio co raz bardziej
szpongiel - > @placebo_: Nauka, wykształcenie, fakty są lewackie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Naczeln...

źródło: comment_1630065812COWINK24edghHBArJtuaj6.jpg

Pobierz
@szpongiel:
Mam na ciebie akurat 5 minut, bo siedzę na kiblu. Bo ten komentarz jest idealnie jakościowo do odpowiedzenia w przerwie od siedzenia na kiblu a podcierania dupy.

2137 płci

Prawacki chochoł, którego prawaki sami sobie wymyśliły i teraz dzielnie z nim walczą. Nikt normalny nie twierdzi, że płci jest 9999. O to o co prawactwo łapie ból dupy to o spektrum mózgowe czyli to, że praktycznie nie ma myślącego w
niochland - @szpongiel: 
Mam na ciebie akurat 5 minut, bo siedzę na kiblu. Bo ten ko...

źródło: comment_1630069463ccJiTVCODBjzNHmaanjK5K.jpg

Pobierz
Polski wariant konserwatyzmu (amerykański zresztą w dużej mierze też) opiera się na wąskich horyzontach i strachu przed nieznanym, stąd logicznym jest że nawet sam wyjazd do innego miasta, wyrwanie się z środowiska i poznanie nowych ludzi zdecydowanie od tego konserwatyzmu odsuwa.

PS. Większość neuropków, których znam to zdecydowanie ścisłe umysły. Sam pracuję i studiuję IT.


@CzajnikZniszczenia: a większość konserwatystów których ja znam to za młodu było hardkorowymi lewakami ale później wchodzą
Tymczasem rzeczywistość pokazuje że ludzie częściej wyrastają z korwinizmów i innych podobnych bzdur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CzajnikZniszczenia: Gdzie? Jacy ludzie? U ciebie w mieście? W Polsce? Na świecie? Fajnie się wymyśla takie tezy do dowolnej interpretacji.
Opowiedz mi o tej twojej rzeczywistości, czy w niej neuropa wygrała wybory? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arahooo:

Śmieszą Cię argumenty "bo ja mam kolege który coś tam", a sam piszesz "Większość neuropków, których znam to zdecydowanie ścisłe umysły." Dobry z Ciebie agent.

Tak jakby nie zauważyłeś różnicy, że aktywnych neuropków jest kilkudzisięciu, a Polaków około 38 milionów. Ale rozumiem, że statystyka nie jest Twoją mocną stroną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@placebo_: @CzajnikZniszczenia: Jak na razie to jedyny wasz argument to domniemana przez was glupota i zacofanie rozmowcy. Kto smie śmieć skrytykowac uczelnie wyzsze to pewnie cham i prostak. Nie przejdzie wam nawet przez mysl ze moze jednak stereotyp nie zawsze jest prawdziwy. A, no i zapomnialem o anegdotkach xD Te sa tutaj dla was niczym slowa w biblii dla katolikow.
Gdzie? Jacy ludzie? U ciebie w mieście? W Polsce? Na świecie? Fajnie się wymyśla takie tezy do dowolnej interpretacji.


@proszebardzo2: A choćby tacy, którzy zawsze windują Korwinowi poparcie do ~20% w najmłodszej grupie wiekowej. Analizując statystyki wyborów sprzed kilku lat można z łatwością zauważyć, że po wydorośleniu zmieniają preferencje, co nie jest w sumie dziwne, bo korwinizmy to bajeczki dla naiwniaków o podobnym poziomie utopijności co komunizm.