Wpis z mikrobloga

Wydaje „remastery” na przykład Mario 64 w okropnej jakości, 4:3 gdzie na przeglądarce są lepszej jakości porty, tragiczne funkcje sieciowe, pozywanie swoich klientów, olewanie problemu driftu w switchu, to tak na szybko z głowy, gry robią świetne ale maja wiele wad


@Feedersick: i ty to porównujesz do EA albo Blizzarda czy innej bethsesda czy jak to tam się pisze
Przejmowanie 85% zysków z całych kanałów na YT gdzie w jednym filmiku pojawiła się zawartość od Nintendo.


@Kosciany: O tym nie wiedziałem. Coś więcej do poczytania jakiś link albo słowa klucze?

Jest tyle kanałów na youtube z gameplayem z nintendo że nie chce mi się wierzyć by po takiej akcji ktokolwiek coś wrzucał. Jedyne co znalazłem to że na filmikach z nintendo zarabia tylko youtube i nintendo (oraz jakiś gównopartnerski program).
Blizzard robil fajne gry


@pi73r: Blizzard od dawna nie robi fajnych gier. Jak studio blizzarda wzieło się za Warcraft 3 Reforged to wyszła katastrofa. Ich jedyne tytuły z potencjałem jak Remaster Diablo 2 robi studio od Activision od zadań specjalnych bo Blizzard by to #!$%@?ł. Diablo Immortal to już w ogóle jest robione przez zewnętrzne studio bo po raz kolejny - Blizzard by to #!$%@?ł. Jakość World of Warcraft dzisiaj jest