Wpis z mikrobloga

@maua_krewetka: albo jeszcze inaczej:
1. Scrollujesz fejsa / ig
2. Widzisz reklamę allegro z czymś co dziwnie wygląda i nie ma opisane czym to jest więc z ciekawości klikasz
3. Otwiera się aukcja w aplikacji
4. Pare godzin później - Mail - widzimy że jesteś zainteresowany tym gównem z reklamy bez opisu tutaj mozesz sobie kupić

@allegro_pl weźcie to ogarnijcie bo #!$%@? ludzi tym tylko - a nie ma opcji wylaczenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@maua_krewetka: jak kiedyś kliknąłem na linka na wykopie gdzie laska na allegro sprzedawała używane gacie i inne akcesoria dla fetyszy. Później musiałem poświęcić trochę czasu aby mi nie wyskakiwały reklamy typu "czy nie chciałbyś kupić damskich, używanych majtek za cenę 5x większą niż nowe?"
Na szczęście była jakaś opcja usuwania z podpowiedzi
@mirasKo-Kalwario: To nawet nie wina Allegro, tylko sieci reklamowych. Tak samo wyświetlają mi się produkty z Empiku, Media Expert, Ceneo, Bonito, jakieś ubrania, ostatnio kupiłem baterię do telefonu ze sklepu z bateriami i też pokazuje mi ciągle różne baterie.
Moim zdaniem sklep powinien wysyłać do sieci reklamowej informację, że klient już kupił ten produkt i aby nie pokazywać dokładnie tego samego, a jakieś inne. Jak kupiłem książkę, to przecież nie będę