Wpis z mikrobloga

Mirki sytuacja wygląda następująco:
Przez cały lipiec robiłem codziennie po 2 nadgodziny w #pracbaza bo szef potrzebował mieć szybko meble poskładane/pomalowane itp. Na liście obecności wpisywałem że byłem od 6 do 14 mimo że pracowałem do 16, a czasem do 17/18 (byłem przekonany że będę miał zapłacone za nadgodziny). Dziesiątego była wypłata i żadnej premii ani nic za nadgodziny nie dostałem, gdy się upomniałem to powiedział mi że przecież dostałem zgodnie z tym co wpisywałem na listę ¯\(ツ)/¯ i jak poruszam ten temat to się wymiguje od rozmowy. W tym miesiącu też jeszcze robię nadgodziny i obawiam się że również zostanę oszukany, co mogę z tym zrobić? #pytanie
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak się zwolnię to rodzice mnie z chaty wywalą


@Megazord3000: A to tak ciężko im powiedzieć, że cię pracodawca okradł, robisz na czarno i tej kasy nie odzyskasz i nie masz zamiaru być dalej ruchanym na kasę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megazord3000: W moim poprzednim januszexie, Janusz o-----ł podobną akcję. Chłopaki mieli jednak więcej honoru niż Ty i w ciągu miesiąca zwolniło się 5 z 8 osobowego zespołu.
  • Odpowiedz
@Megazord3000: Wiesz co, sam mam rodzinne firmę, zatrudniamy 50 ludzi i mi się w głowie nie mieści co ty piszesz. K---a nie ma płacy, nie ma pracy. Szefa masz c---a i tyle. Tak w ogóle nadgodziny w tygodniu są +50%. Szukaj nowej roboty.
  • Odpowiedz