Wpis z mikrobloga

@magdalena-gaska: to smutne że może tylko coś kupić a nie zdobyć. Miłość psa czy kota żadne osiągnięcie zwłaszcza jak nie zapewniasz mu drugiego przedstawiciela gatunku. Jaką ma alternatywę?
Człowiek zawsze ma wybór i jeśli nikt nie chce z tobą być to jest to porazka.
  • Odpowiedz
@Kubanczyk92: Spokojnie, nie umrze, za to ty możesz na zawał, kiedy zobaczysz te nic nie mające wspólnego z rzeczywistością odczyty. Termometr bezdotykowy nadaje się tylko do jednego: do wyrzucenia na śmieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz