Wpis z mikrobloga

Mirki sytuacja wygląda następująco:
Przez cały lipiec robiłem codziennie po 2 nadgodziny w #pracbaza bo szef potrzebował mieć szybko meble poskładane/pomalowane itp. Na liście obecności wpisywałem że byłem od 6 do 14 mimo że pracowałem do 16, a czasem do 17/18 (byłem przekonany że będę miał zapłacone za nadgodziny). Dziesiątego była wypłata i żadnej premii ani nic za nadgodziny nie dostałem, gdy się upomniałem to powiedział mi że przecież dostałem zgodnie z tym co wpisywałem na listę ¯\(ツ)/¯ i jak poruszam ten temat to się wymiguje od rozmowy. W tym miesiącu też jeszcze robię nadgodziny i obawiam się że również zostanę oszukany, co mogę z tym zrobić? #pytanie
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Megazord3000 zapytaj rodziców kto ma ci wypłacić te nadgodziny szef czy oni. Wpisujesz godziny normalnie i robisz zdjęcie codziennie z zegarkiem. Jak na koniec miesiąca będzie inna lista pokazujesz mu zdjęcie jak dalej będzie cwaniak to zwalniasz się i zgłaszasz się do PIP. Już tak raz odzyskaliśmy pieniądze u Janusza 10 lat temu. Po odzyskaniu kasy z 16 osób zostało mu w ciągu 3 miesięcy 2 osoby + kupa zamówień niezrealizowanych
  • Odpowiedz
@Megazord3000: Znajomemu jak nie chcieli zapłacić za rozwożenie chleba, to schował busa w lesie i powiedział że jak znajdzie się kasa to znajdzie się też bus :)
Inny znajomy dowiedział się że baba nie oddaje kaucji za wynajem mieszkania, wziął wszystkie meble i schował w aucie parę parkingów dalej.
Ja tylko przytaczam historie i nie namawiam do niczego złego jak coś :)
  • Odpowiedz
@Megazord3000: no to wpisuj teraz na liste ze jestes do 18 za to ze wczesniej nie wyplacil tego, jesli bedzie cos sie pruł to powiedz że dziekujesz za taka prace i sie zwolnij, k---a ludzie gdzie wy pracujecie ze wam za prace pieniedzy nie chce ktos wyplacic
  • Odpowiedz