Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Niebieski zdradził mnie jakiś czas temu, ale mu wybaczyłam. Oczywiście nasza relacja od tamtej pory się popsuła. Nie potrafię być dla niego tak ciepła jak wcześniej. Czasem nawet wbrew sobie jestem strasznie oschła i zimna dla niego. Tydzień temu pijany niebieski zaczął znowu przepraszać za tamta zdradę i pytał się co ma zrobić żeby było jak dawniej. Ja w sumie trochę dla żartu, trochę żeby go wkurzyć, powiedziałam, że on nic nie może zrobić, ale może mi przejdzie jak sama dam dam komuś dupy na boku żeby wyrównać rachunki. Byłam w szoku gdy niebieski powiedział że mnie rozumie i że jeżeli chcę, to mam prawo to zrobić i on to zaakceptuje.

Kilka dni nie poruszaliśmy tematu. Myślałam że zapomniał o tym co mówił bo byl #!$%@?, ale przedwczoraj zapytał czy juz to z kimś zrobiłam. Złośliwie skłamałam mu że jestem już umówiona ze swoim ex i będę chciała mieć wolne mieszkanie na noc. Niebieski bez zawahania się zgodził...

Niby mam zielone światło na zdradę, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Może faktycznie mi to pomoże i poprawi relacje z chłopakiem a może jednak całkiem ja zepsuje... Gadałam z kumpela która chłopak też zdradził a ona w rewanżu odwdzięczyła się tym samym i mówiła że nie żałuje i zrobiłaby to jeszcze raz. Przekonała mnie tym na tyle, ze wstępnie napisałam już do byłego. Nic konkretnego jeszcze nie proponowałam tylko po prostu zapytałam co tam u niego i wymienilismy kilka wiadomości. Zgadalismy się póki co na wspólne piwo w niedalekiej przyszłości.

Mieliście kiedyś podobną sytuację? Czy po zdradzie partnera/ki faktycznie poczuliście się lepiej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6127a9e47b37e6000b78472e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: nie daj się podpuszczać :P później to on będzie wielce cierpiał przez Twoją zdradę i tak ten związek walnie ()


@Buameee: albo będzie walił cała noc podnieca jak 13 latek co pierwszy raz cycka zobaczył i oglądał cuckoldy. Serio tacy ludzie są. Ryje im banie przednio bo zalani dopamina są podnieceni po za skale, a następnego dnia jest moralnie, potem zapominają a potem
Dildo: Pozwól że się odniosę do Twojego posta :)

Niebieski zdradził mnie jakiś czas temu, ale mu wybaczyłam. Oczywiście nasza relacja od tamtej pory się popsuła. Nie potrafię być dla niego tak ciepła jak wcześniej. Czasem nawet wbrew sobie jestem strasznie oschła i zimna dla niego.


Nie wiem co rozumiesz poprzez zdradę bo definicje są bardzo różne. Jeśli jednak to o czym myślę, czyli że wkładał swoją kiełbaskę w bułeczkę innej
AnonimoweMirkoWyznania - Dildo: Pozwól że się odniosę do Twojego posta :)

 Niebiesk...

źródło: comment_1629994049zfTomGXN85f7U63QztpfoE.jpg

Pobierz
OP: @Buameee: Prędzej czy później i tak upadnie jak nic nie zrobię.
@mateusz-zahorski: no myślę, nie będę ukrywać
@Malinowy_homar_: To nie takie proste. Mam wrażenie że on cały czas mnie kocha mimo wszystko
@topikPajak: No nie wiem. Chyba masz zbyt bujną wyobraźnię
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdradził mnie z koleżanką z pracy. Nie mam nikomu zamiaru udowadniać że ta historia nie jest zmyślona więc jak nie wierzysz to nikt
@AnonimoweMirkoWyznania: tyle, że to nie Ty zrąbałaś więc co chcesz zrobić? To w jego gestii jest naprawdę tego (_ )
Jeśli chodzi o Ciebie to nie poszłabym po tak niskiej linii oporu jak on, potrzeba Ci dużo czasu bo o takich rzeczach nie zapomina się w ciągu tygodnia.jesli to zrobisz to będziesz miała sama wyrzuty sumienia i welcome the end od razu
@topikPajak: No nie wiem. Chyba masz zbyt bujną wyobraźnię


@AnonimoweMirkoWyznania: Znam taki przypadek z pierwszej reki, gościu namawiał dziewczyne do zdrad(pośrednio otwarty zwiazek itp), ale nie była z tych co dają na lewo i prawo, to namówił, do pracy w "kabarecie" i miała KONIECZNIE wszystko opowiadać mu po, a po wybuchu epidemi, do pracy na kamerce, ona chodziła do "biura" a on siedział w domu i dopingował na stremach.
Dwa
OP: @Buameee: Sama nie wiem czy będę miała wyrzuty sumienia. Miałabym jakbym bez jego zgody to zrobiła, a tak to raczej nie

@topikPajak: Serio? Mój mi nigdy takich propozycji nie składał ale jak teraz o tym wspomniałeś to mi się przypomniało że był taki okres, gdy dopytywał się o moje poprzednie związki i mega drążył temat seksu. Ze szczegółami chciał wszystko wiedziec. I to nawet nie były pytania w