Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Niebieski zdradził mnie jakiś czas temu, ale mu wybaczyłam. Oczywiście nasza relacja od tamtej pory się popsuła. Nie potrafię być dla niego tak ciepła jak wcześniej. Czasem nawet wbrew sobie jestem strasznie oschła i zimna dla niego. Tydzień temu pijany niebieski zaczął znowu przepraszać za tamta zdradę i pytał się co ma zrobić żeby było jak dawniej. Ja w sumie trochę dla żartu, trochę żeby go wkurzyć, powiedziałam, że on nic nie może zrobić, ale może mi przejdzie jak sama dam dam komuś dupy na boku żeby wyrównać rachunki. Byłam w szoku gdy niebieski powiedział że mnie rozumie i że jeżeli chcę, to mam prawo to zrobić i on to zaakceptuje.

Kilka dni nie poruszaliśmy tematu. Myślałam że zapomniał o tym co mówił bo byl #!$%@?, ale przedwczoraj zapytał czy juz to z kimś zrobiłam. Złośliwie skłamałam mu że jestem już umówiona ze swoim ex i będę chciała mieć wolne mieszkanie na noc. Niebieski bez zawahania się zgodził...

Niby mam zielone światło na zdradę, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Może faktycznie mi to pomoże i poprawi relacje z chłopakiem a może jednak całkiem ja zepsuje... Gadałam z kumpela która chłopak też zdradził a ona w rewanżu odwdzięczyła się tym samym i mówiła że nie żałuje i zrobiłaby to jeszcze raz. Przekonała mnie tym na tyle, ze wstępnie napisałam już do byłego. Nic konkretnego jeszcze nie proponowałam tylko po prostu zapytałam co tam u niego i wymienilismy kilka wiadomości. Zgadalismy się póki co na wspólne piwo w niedalekiej przyszłości.

Mieliście kiedyś podobną sytuację? Czy po zdradzie partnera/ki faktycznie poczuliście się lepiej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6127a9e47b37e6000b78472e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loyal: Wymyślasz jakieś odklejone brednie, opko, a prawda jest od pierwszej chwili jasna, że wasza sypialnia dawno już temu zamarzła i kręci was oboje cuckold, tylko nie wiesz, jak się do tego przed soba przyznać. To nic złego, jeśli wam obojgu to odpowiada, ale to się robi wspólnie i porozumieniu, a nie sobie na złość.

Pogadajcie ze sobą i przyznajecie się do tego, że was to kręci, a wasza sypialnia od
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: Gdzie niby zwiąqzki otwarte? Jak chodzi Ci o cywilizacje na terenie Afryki to spoko. Zauważ, że owszem mają po kilka żon ale muszą je utrzymywać i ich potomstwo. Z resztą słyszałeś kiedyś o uczuciach takich jak miłość? Bo walenie się jak zwierzęta zostawmy zwierzętom xD
  • Odpowiedz