Wpis z mikrobloga

Komornik ogłosił na dziś licytacje forda mustanga z '67. Ilość januszy mnie przerosła - wadium wpłaciło 90 osób.

https://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/538297

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niektóre janusze pół polski przejechały. Dobrze, ze ja Musiałem tylko przejść przez ulice XD jak chcesz wiedzieć za ile poszedł to plusuj. #samochody #carboners #mustang #motoryzacja
onemanarmy - Komornik ogłosił na dziś licytacje forda mustanga z '67. Ilość januszy m...

źródło: comment_1629796946AauMWXn5E5fXQy17d7kMb4.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przy dużych okazjach ZAWSZE ludzi ogarnia szał licytacji i czasem przebijają tylko by wygrać nawet jak finalna cena przekracza wartość rzeczy.


@SuperMaslo: ale jak to działa.. przykładowo jest dłużnik i liczby z d--y, ma 10000zł długu.. wylicytują jego rzecz za 8000zł to jeszcze 2000zł musi skądś znaleźć a jak wylicytują za 12000zł to jeszcze mu oddają 2000zł ? Czy jak to działa
  • Odpowiedz
@Endriu_: Dokładnie. A przecież w każdym komisie stoją Mustangi, wystarczy dopłacić 200-300 zł a nie polować na Januszową okazję.

Janusze...


@ATAT-2: Nie znam się na samochodach, pewnie nie stoją ale aż tak ciężko kupić tego typu samochód by pół Polski przejechać na licytację którą ciężko będzie wygrać?
  • Odpowiedz