Wpis z mikrobloga

Komornik ogłosił na dziś licytacje forda mustanga z '67. Ilość januszy mnie przerosła - wadium wpłaciło 90 osób.

https://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/538297

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niektóre janusze pół polski przejechały. Dobrze, ze ja Musiałem tylko przejść przez ulice XD jak chcesz wiedzieć za ile poszedł to plusuj. #samochody #carboners #mustang #motoryzacja
onemanarmy - Komornik ogłosił na dziś licytacje forda mustanga z '67. Ilość januszy m...

źródło: comment_1629796946AauMWXn5E5fXQy17d7kMb4.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • 2
@Morf różnica polega na przepisach prawa, licytacja komornicza jest stricte sformalizowana i jej przebieg i jak wycena jest wprost wskazana artykuł po artykule
  • Odpowiedz
dlaczego nie mogą tego wystawić na Allegro albo jakimś innym internetowym serwisie aukcyjnym?


@Morf: bo latwiej krecic lody na zywo. A to ktos podejdzie jw pogrozic podbijaniem. Inny zagrozi obiciem ryja, jeszcze inna grupka cos tam.
Ktos kto obraca sie w temacie wie jak obejsc system zwlaszcza znajac ludzi..
  • Odpowiedz
  • 6
@PeterFile co za bzdury opowiadasz. Pewnie zasłyszane u cioci na imieninach.
Tam rządzi pieniądz, dasz więcej to wygrasz. Proste. A jak jakiś parus Cię zastrasza w tłumie to zgłaszasz gdzie trzeba.
  • Odpowiedz
@SuperMaslo: dlaczego nie mogą tego wystawić na Allegro albo jakimś innym internetowym serwisie aukcyjnym?


@Morf: Bo musisz wpłacić wadium żeby w ogóle wziąć udział w aukcji. Wystawiając na allegro miałbyś 5667734 śmieszków podbijających cenę dla zabawy lub zwycięzców nie zainteresowanych tak naprawdę kupnem.
  • Odpowiedz
@ste3: zglaszasz i nic z tym nie zrobia bo slowo przeciw slowu. Amatorsko nikt sie tym nie zajmuje. Tam sa uklady. Od zadnej cioci tylko od osob ktore czesto na licytacje chodza. Oczywicie jskies #!$%@? kupisz normalnie bez udziwnien ale lakome kaski i grubsze tematy to zorganizowane akcje.
  • Odpowiedz
  • 1
@PeterFile to zamiast słuchać historyjek innych idź sam i zobacz jak to wygląda. Byłem już lekko na kilkudziesięciu i zawsze, ale to zawsze wygrywał pieniądz. Jakaś łajza podejdzie do Ciebie to ja zalewasz i robią swoje. Ale takie rzeczy dla ludzi dorosłych.
  • Odpowiedz
  • 0
@PeterFile widzę że nie ma sensu dyskutować. Powyżej 500k to już nieruchomości, tam to już w ogóle jest wszystko tak sformalizowane że szkoda gadać. Polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Bo musisz wpłacić wadium żeby w ogóle wziąć udział w aukcji. Wystawiając na allegro miałbyś 5667734 śmieszków podbijających cenę dla zabawy lub zwycięzców nie zainteresowanych tak naprawdę kupnem.


@ATAT-2: problem który nie istnieje, jakoś przez 30 lat licytacje na Allegro działają i nie potrzeba wadium i jakoś wszyscy są szczęśliwi ¯\(ツ)_/¯ nie widziałem żeby sklepy uciekały z Allegro bo mają 5667734 śmieszków którzy kupują i nie płacą.

różnica polega na
  • Odpowiedz
@ste3: widze wlasnie, bo nie wiesz jak wyglada to przy grubszej kasie. a co za roznica czy nieruchomosci.. . Jak wieksza kasa to masz graczy a i nie przypadkowych ludzi ktorym sie poszczesci.
Ty wiesz swoje a ja swoje.
Wlasnie te formalnosci sa po to by tacy jak ty wierzyli ze jest wszystko jak nalezy kiedy zdarzaja sie patologiczne sytuacje..
  • Odpowiedz
problem który nie istnieje, jakoś przez 30 lat licytacje na Allegro działają i nie potrzeba wadium i jakoś wszyscy są szczęśliwi


@Morf: ale ty naprawdę nie widzisz różnicy między aukcją komorniczą a sprzedawcą na allegro?

widziałem żeby sklepy uciekały z Allegro bo mają 5667734 śmieszków którzy kupują i nie płacą.


@Morf: z tydzień temu czytałem wrzutę Mirka któremu niezadowolony klient sabotuje biznes wygrywając każdą aukcje i nie płacąc. Ale tak,
  • Odpowiedz