Wpis z mikrobloga

Komornik ogłosił na dziś licytacje forda mustanga z '67. Ilość januszy mnie przerosła - wadium wpłaciło 90 osób.

https://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/538297

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niektóre janusze pół polski przejechały. Dobrze, ze ja Musiałem tylko przejść przez ulice XD jak chcesz wiedzieć za ile poszedł to plusuj. #samochody #carboners #mustang #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_1629796946AauMWXn5E5fXQy17d7kMb4.jpg
  • 174
@Morf jakby przepis pozwalał komornikom na allegro wystawiać to by tak robili, a tak zostali zobowiązani przez Ministerstwo Sprawiedliwości by za swoje pieniądze stworzyć całą nową platformę. To przecież olbrzymie koszty. A pieniędzy ze skarbu państwa na to nie dostali, tylko ze składek to finansują. Więc odpowiedz sobie na pytanie co by było dla nich prostsze. Czy może znowu wyskoczysz z twierdzeniem że dzięki temu będą mogli łatwiej kraść ( ͡°
ale ty naprawdę nie widzisz różnicy między aukcją komorniczą a sprzedawcą na allegro?


@ATAT-2: 3x się pytam i nikt mi nie potrafi wytłumaczyć czym się różni licytacja komornicza od licytacji na Allegro. Wystawiasz przedmiot, wygrywa ten co daje najwięcej kasy, gdzie tu niby jest pole do różnic?

z tydzień temu czytałem wrzutę Mirka któremu niezadowolony klient sabotuje biznes wygrywając każdą aukcje i nie płacąc. Ale tak, nie zdarza się to na
@cranberry250: 853 § 4 kodeksu postepowania cywilnego "Jeżeli wartość zajętej ruchomości według oceny komornika przekracza dwadzieścia pięć tysięcy złotych, komornik wzywa do oszacowania wartości biegłego."
pewnie Pani Komornik chciala sobie przyspieszyc robote, bo na bieglego sie czeka, i tak wiadomo bylo, ze cena pojdzie w gore, ale przepisowo to nie jest zrobione -.-
@President_Hubert: chłopie, co Ty za głupoty gadasz.
3x się pytam i nikt mi nie potrafi wytłumaczyć czym się różni licytacja komornicza od licytacji na Allegro. Wystawiasz przedmiot, wygrywa ten co daje najwięcej kasy, gdzie tu niby jest pole do różnic?


@Morf: Ze 3 osoby Ci odpisały czym to się różni i czemu na allegro tego nie załatwisz, a ty każdą wypowiedź skwitowałeś 'To trzeba zmienić przepisy, jakoś na allegro to działa'.

Nie wiem jak inaczej ktoś ma Ci