Wpis z mikrobloga

Nienawidzę bachoruw, a mój facet chce co najmniej 1, najlepiej 2. Nie mam instynktu. Ciąża mnie obrzydza, poród przeraża, nawet cesarka. Opieka nad dzieckiem to ciągłe nerwy, zmienianie ohydnych pieluch i wycieranie rzygów, śliny, wyplutego żarcia. Wydawanie kasy, #!$%@? że niczego nie rozumieją, drą się, nie słuchają, wymuszają, testują cierpliwość. Dla mnie to tak jakby zapier... w januszexie z mobbingiem na taśmie do końca życia i to za darmo, 24 na dobę. No żaden uśmiech bombelka mi tego nie wynagrodzi. Wiem że w razie wpadki od razu będzie #aborcja i boję się że możemy się kiedyś przez to rozstać. No może czasem wydają się słodkie, czasem myślę, że może jakieś tam śladowe ilości instynkty się włączają, ale na 5 minut. I tyle. Wiem, że by mnie to przerosło.

#dzieci #antynatalizm #takaprawda #zwiazki
  • 325
no teraz to już #!$%@?. Nie możesz całemu swiatu określać że posiadanie jest złe a nieposiadanie dobre. Takie założenia to postawić możesz sobie i tylko sobie xD


@virusriddle: oczywiście że mogę, jeśli masz kręgosłup moralny i uważasz się za inteligentnego emocjonalnie, jeśli nie masz się za takowego to kara tortur dla takich ludzi i się nauczą co to cierpienie, nie widzę w tym nic złego skoro nataliści twierdzą że potomstwo jest
Nie do końca niezaspokojone.


@Kejsucz: do końca, to że macie kariery i w nich się spełniacie nic nie znaczy i to nie jest zaspokajanie ego, ego jest nieskończone i apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego twój niebieski czasem chce "laleczkę" żeby mógł na niej wyładować swoje niezaspokojone ego, poprzez wymagania, które mu nada, to rozwiąże chwilowo problem, ale stworzy następny problem który będzie się ciągnął przez całe wasze życie, chyba że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@churros8:

ciągłe nerwy, zmienianie ohydnych pieluch i wycieranie rzygów, śliny, wyplutego żarcia.

do końca życia i to za darmo


Od razu do końca życia. Raptem parę lat. Przecież to to rośnie i nie sra pod na wieki wieków amen. Ba, nawet z czasem zaczyna coś kumać.
Nie rozmnażają się, innym ludziom problemów zaoszczędzisz. jesteś problematyczny.


@zielarz:
Weź zeszyt i pisz jak w ławce szkolnej:
Lekcja
Temat: zjawiska biologiczne, genetyka i jak powstaje człowiek
Podsumowanie lekcji: genetyka lubi płatać figle z dwojga głupich ludzi może powstać mutacja genetyczna, która spowoduje problemy u dziecka z postrzeganiem rzeczywistości "jak normalny człowiek" z uwagi na to że mądry człowiek nie umie wypierać rzeczywistości i nie zgadza się z "resztą społeczeństwa" przez